Gameland Üyelik İptali

Gameland oyun konusunda içinde oldukça farklı alternatifler bulundurmaktadır. Üstelik kullanıcıların servis başlangıcını hem mobil internet hem de kablosuz internet bağlantısı ile elde etmeleri mümkündür. Bu sayede en iyi oyunlar kesintisiz bir şekilde oynanabilmektedir. Gameland abonelik esasına göre hizmet sunumları gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda her ay belli miktarlarda ödemelerin yapılması gerekmektedir. Kullanıcılar oynadıkları oyunları silmelerine karşın aboneliklerini iptal ettirmemeleri halinde ödemelere otomatik şekilde devam edeceklerdir.

Gameland Üyelik Silme

Kullanıcılar Gameland abonelik iptali için farklı şekillerde hareket edebilmektedir. Öncelikle resmi internet sitesinde geçerli yöntemlerden biri için SMS uygulaması yer almaktadır. SMS göndererek servis alımlarını sona erdirmek isteyen kullanıcılar “iptal gameland” yazarak 3544’e kısa mesaj göndermelidir. Gönderim sonrasında gerekli bilgilendirme yanıtları firma tarafından neredeyse anında alınmaktadır.

Gameland abonelik silme işlemleri mobil cihazlar üzerinden de zahmetsiz bir şekilde yapılabilmektedir. İşlemler Android cihazlara Play Store, IOS cihazlarda ise Apple Store üzerinden halledilmektedir. İki market için de uygulama aboneliklerinin yayımlanmış olduğu özel bölümler bulunmaktadır. Abonmanlıklarını iptal ettirmek isteyen kullanıcıların bu alanlardan aboneliklerini görüntüleyerek işlemlerine başlamaları istenmektedir. Sonrasında ise abone olunan uygulamalar arasından Gameland bulunmalıdır.

Uygulamanın görüntülenmesinden sonra aboneliğin iptal olmasına yönelik içeriğin üzerine basılmalıdır. İşlem neticesinde ekranlara bir doğrulama alanı gelmektedir. Teyidi yapan kullanıcılar beklemek gibi zahmetlere katlanmadan Gameland servis aboneliklerini anında iptal ettirmiş olmaktadır.

“Gameland Üyelik İptali” üzerine bir yorum

Yorum yapın