Gardrops Sipariş İptal Etme

Gardrops sipariş iptal etme hızlı yapılabilecek bir işlemdir. Garprops sipariş iptal etme hem satıcı hem de alıcı tarafından yapılabilecek bir durumdur. Alıcı tarafından herhangi bir şarta bağlı olmadan Gardrops sipariş iptal etme işlemi yapılabilir. Bir ürünü satın aldıktan sonra beğenmediğinize karar vermeniz durumunda, daha uygun fiyatlı olarak bulunması durumunda veya ürün satıcı tarafından kargoya verilmediyse ve bekleyecek bir vaktiniz yoksa ürünü beklemek yerine sipariş iptal edebilirsiniz. Gardrops sipariş iptal etme seçeneğinin satıcı tarafından yapılma ihtimali de vardır. Satıcı keyfi olarak sattığı bir ürünü başkasına satmak için sipariş iptalinde bulunamaz. Satıcının durumu biraz daha kısıtlıdır. Aynı zamanda satıcının bir siparişi iptal etmesi durumunda kendisine olan güven de düşer. Satıcı güvenilirliği ve yıldızının düşmemesi için satıcının sipariş iptali pek fazla görülen bir durum değildir. Satıcı ürünü kargoya veremeyecek durumdaysa bunu belirterek Gardrops sipariş iptal etme seçeneğini kullanır. Bu şekilde hem alıcının kargo bekleyerek mağdur olması engellenir hem de kendisini zora sokmamış olur.

Gardrops Sipariş İptal Etme

Gardrops Uygulaması

Gardrops uygulaması ikinci el eşyaların satıldığı ve maddi kazanca dönüşümünün sağlandığı bir uygulamadır. Uygulamanın içerisinde elektronikten günlük kullanılan eşyalara kadar birçok ürünü satın almak mümkündür. Genellikle giyim üzerine olan ve dolaplarda kullanılmayan kıyafetlerin geri dönüşümünü sağlayan uygulama da kitap, elektronik ev aletleri, açılmamış kozmetik ürünleri gibi ürünlerin de satıldığı görülebilir. Gardrops uygulaması satıcı ve alıcı için oldukça karlı bir uygulamadır. Gardrops uygulamasında ürünlerden komisyon alınmaz. Satıcı sattığı ürünün aynı fiyatını doğrudan alır. Alıcı ise yüksek kargo bedelleri ödemek zorunda kalmaz. Ürünlerin ilk elden gönderimi sağlanır. Uygulamaya site üzerinden girilebilirken aynı zamanda telefondan da giriş yapılabilir. Gardrops uygulamasından sipariş oluşturmak ve sipariş için chatleşmek mümkündür. Ürünle ilgili aksaklık oluşması halinde Gardrops sipariş iptal etme seçeneği getirilerek mağduriyet yaratılması uygulama yaratıcıları tarafından engellenmiştir.

Gardrops Sipariş Oluşturma

Gardrops sipariş oluşturma için öncelikle ürün araştırması yapılır. Ürün araştırması yapılıp istenilen ürüne karar verilmesi durumunda satıcıyla konuşmak ve anlaşma sağlamak üzerine mesaj atılır. Satıcıyla özel olarak konuşma seçeneği olan Gardrops uygulaması içerisinde bir ürün hakkında konuşmak ve satıcıdan birebir olarak bilgi almak mümkündür. Alınan bilgiler çerçevesinde pazarlık yapılabilir. Beğenilen ürün üzerinden teferruatlı bilgi alındıktan sonra pazarlık aşaması tamamen bütçenize ve cüzdanınızdaki paraya bağlıdır. Pazarlık sırasında ne kadar indirim yapılacağı satıcı ile siz alıcı arasındadır. Gardrops siparişi için gerekli anlaşmalar satıcıyla yapıldıktan sonra Gardrops sipariş oluşturma işlemi gerçekleştirilir. Para hesabınızdan çekilir ancak satıcının hesabına doğrudan geçmez. Paranın satıcının hesabına geçmesi için ürünün size ulaşması ve bahsedilen özelliklerine tamamen uyumlu olması gerekir. Sipariş oluşturma sırasında herhangi bir problem olması durumunda destek birimine bağlanmak mümkündür. Gardrops sipariş oluşturma işlemi tamamlandıktan sonra alınan ürünün istenmemesi halinde Gardrops sipariş iptal etme seçeneği kullanılabilir.

Yorum yapın