Getcontact Üyelik Silme

Günümüzde teknolojik gelişmeler ve farklı programlar neticesinde kullanıcıların değişik alanlarda hizmet alımları mümkün hale gelmiştir. Getcontact sayesinde bireyler, arkadaşlarının telefon rehberlerinde kendilerini nasıl kaydetmiş olduklarını öğrenmektedir. Uygulamanın ücretsiz şekilde yayımlanmış olması ise özellikle gençler arasında kısa sürede yaygın şekilde kullanılmasını sağlamıştır.

Bireyler kişilerin kendilerini nasıl kaydettiği konusundaki meraklarını gidermelerinin ardından Getcontact üyelik silme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede uygulamanın cihazlarda az da olsa yer kaplamasının önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Ayrıca kişilerin kendileri Getcontact kullanmasalar bile arkadaşlarının kullanımı neticesinde sistemin veri tabanında numaraları yer alabilmektedir. Bu nedenden ötürü veri tabanlarından numara silmek de oldukça önemlidir.

Getcontact Üyeliği Nasıl Silinmelidir?

Kullanıcıların Getcontact silme işlemlerinde öncelikle uygulamaya sahiplerse nasıl hareket etmeleri gerektiği anlatılacaktır.

 • Bu tip kimseler öncelikle cihazlarından uygulamayı açmalıdır. Hesap silme işlemlerinin görüntülenebilmesi için ayarlar sekmesine gidilmesi gerekmektedir.
 • Ayarlar sekmesinde GetContact Hakkında sekmesine giriş yapınız.
 • Sonrasında ise hesap ayarları sekmesine giriş yapınız.
 • Bireyler ayarlar bölümünü açmalarından sonra hesap silme seçeneğine tıklayınız.
 • Ardından uygulamayı telefonlarından kaldıran kullanıcılar hem uygulamayı hem de hesaplarını silmiş olmaktadır.

GetContact Telefon Numarasını Rehberden Silme

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra numaranız hala GetContact sisteminde yer alıyorsa GetContact rehberinden numaranızı kaldırmak istiyorsanız Unlist özelliğini kullanmanız gerekmektedir.

 • Bunun içinse https://www.getcontact.com/unlist URL adresine giderek Unlist sayfasını ziyaret ediniz.
 • Açılan sayfada boşluk kısmına cep telefonu numaranızı yazınız.
 • Sonrasında Unlist butonuna basarak kaldırma işlemini tamamlayınız.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra telefon numarası GetContact rehberden silme işlemi başarıyla en geç 24 saat içerisinde tamamlanacaktır. Burada adımların sırasıyla doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu sayede uygulama silinmesinden sonra numaralar da veri tabanından başarı ile silinmiş olmaktadır.

“Getcontact Üyelik Silme” üzerine 11 yorum

 1. Ilk olarak uygulamafa hesabi sil butonu yok,hesabi dondur butonu var. Ikinci tarafdan getcontact.coma girince bosluk felan yok,yani anlatdiginiz cozum gecerli deyil.

  Cevapla
  • Merhaba sayın kullanıcı, detaylı olarak resimli konu içerisinde anlatılmıştır. Belirtilen adımları gerçekleştirerek hesap silme ve numarayı GetContact uygulamasından kaldırabilirsiniz.

   Cevapla
  • Yazımız içerisinde yer alan işlemleri uygulamanız durumunda iptal edilecektir. Ya da getcontakt iletişime geçmeniz gerekmektedir.

   Cevapla
 2. Merhabalar. Silme işlemini anlattığınız gibi karşımıza çıkmıyor. Get contact hakkındaya giremiyoruz. İlk 30 gün ücretsiz deneme modunda olduğumuz için mi silme işlemini bize yaptırtmıyor.yardımcı olabilir misiniz

  Cevapla
  • Yukarıda belirttiğimiz yazının içerisinde iptal işlemi için yapılması gerekenler bulunmaktadır.

   Cevapla
  • Bu konu hakkında bilgi almak için abonelik veya hesap açtığınız platformun müşteri hizmetlerini yada yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Cevapla

Yorum yapın