Getiryemek Sipariş İptali

Getir, restoranların yemek teslimatını ve market ürünlerinin teslimat hizmetini veren firmadır. Uygulama ve web sitesi üzerinden alınan ürünleri alıcıya teslim eden getir, Getiryemek ile yemek siparişleri konusunda da hizmet vermekte. Bu yazımızda Getiryemek üzerinden verilen siparişlerin nasıl iptal edileceği hakkında bilgi vereceğiz.

Getiryemek Sipariş İptali için müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Getir’in 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri numarasını 0 850 532 50 50 arayarak sipariş iptali yapabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken husus getir sipariş çok kısa bir süre içerisinde getirmektedir. Bu nedenle Getiryemek sipariş iptali için hemen müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Getiryemek üzerinden gelen siparişin geç kalması veya başka nedenlerden dolayı iptal talebinde bulunda hakkınız bulunmaktadır. Getiryemek sipariş iptali için müşteri hizmetlerini aradığınızda müşteri temsilcisi iptal talebinin nedenini soracaktır. Sipariş iptali için nedeni belirttikten sonra iptal işleminiz gerçekleştirilecektir. Bu yazımızda sizlere yalnızca Getiryemek sipariş iptali hakkında bilgi verdik iptal etme ve hesap silme konuları hakkında birçok bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın