Gittigidiyor Hesabı Kapatma

Gittigidiyor ülkemizde en aktif şekilde kullanılan e – ticaret sitelerinin başında bulunmaktadır. Müşterilerine 2001 yılında hizmet vermeye başlayan site, hem alıcıyı hem de satıcıyı aynı çatı altında toplamayı başarmıştır. günümüzde pek çok insanın online alışverişlerinde kullandığı site olan Gittigidiyor güvenilir hizmet potansiyeli ile de bilinmektedir.

Bireylerin Gittigidiyor adresinde kullanıcı isimlerini değiştirmek ya da üyeliklerini tamamen iptal etmek gibi hakları bulunmaktadır. Hakların kullanılabilir hale gelebilmesi için siteye üye olarak giriş yapılması gerekmektedir. Bireylerin Gittigidiyor hesabı kapatma işlemlerine başlayabilmeleri için sitede süreci devam eden herhangi bir alım ya da satımlarının olmaması gerekmektedir. Aksi halde üyelikler silinmemektedir.

Gittigidiyor Üyelik İptali

Gittigidiyor sitesinde her kullanıcı için “Bana Özel” bölümü bulunmaktadır. Kullanıcılar https://www.gittigidiyor.com adresine giriş yapmalarından sonra bu alandan “Bilgilerim & Ayarlarım” bölümünü açmalıdır. Gittigidiyor üyelik iptali için bilgilerim başlığında yer alan “Üyeliğimi İptal Et” linkine tıklanması gerekmektedir. Bu işlem kullanıcıların üyelik iptal yoluna girmelerini sağlamaktadır.

Site, ilgili butona basan kullanıcıların hesaplarını anında silmemektedir. Gittigidiyor hesabı kapatmak için kullanıcıların hesaplarını kapama nedenlerini bildirmeleri şarttır. Firma bu alanda kullanıcılara hazır seçenekler vermiştir. Herhangi bir seçeneğin seçilmesinden sonra açılan yeni bölümden detaylı farklı bir seçenek daha tercih edilmelidir. Bu sayede kullanıcılar açılan sayfadaki “Üyeliğimi Kapatmak İstiyorum” butonuna basıp kararlarından emin olduklarını onaylayarak hesaplarını tamamen silebilmektedir.

“Gittigidiyor Hesabı Kapatma” üzerine bir yorum

Yorum yapın