Global Rent A Car Rezervasyon İptal ve İade

Global Rent A Car araç kiralamanın yanı sıra pek çok farklı hizmet de vermektedir. Müşteriler araç kiralamaları sırasında isteklerine göre bebek koltuğu, animasyon ya da şoför temini de yapabilmektedir. Bu istemlerin tamamının müşteri tarafından belirtilmesi gerekmektedir. Aksi hallerde sadece tercih edilen marka ve modeldeki aracın temini yapılmaktadır. Transfer hizmetleri için de değerlendirilebilen firmada rezervasyon işlemlerinin iptali de mümkündür.

Global Rent A Car Rezervasyon İadesi

Müşteriler Global Rent A Car rezervasyon iptali ve işlemlerin takibinin tümümün internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Bu sayede işlemlerin hem daha hızlı hem de daha pratik şekilde yerine getirilmesi sağlanmaktadır. http://www.globalrentacar.com.tr/TR/rezervasyon-iptal-etme bağlantı linki üzerinden rezervasyon iptalleri için gerekli olan adımlar izlenebilmektedir. Firma, rezervasyon iptallerinde e-posta girişi ile bir başlangıç yapılmasını istemektedir. Bunun haricinde geri kalan adımlar konusunda müşteriler bireysel olarak bilgilendirilmektedir.

Global Rent A Car rezervasyon iadesi iptal taleplerinin taşıt alımına ne kadar kala yapılmış olduğu kriterine göre değerlendirilmektedir. Kullanıcıların iptal gibi bir olasılıkları olduğunda rezervasyon öncesinde iade şartlarını okumaları istenmektedir. Çünkü ön ödemeli şekilde yapılan rezervasyonlarda para iadesi her durumda yapılmamaktadır.

Özellikle araç teminine çok az zaman kala iptal söz konusu değildir. Müşteriler iptal ve iade süreci hakkında müşteri hizmetlerine ya da yetkililere bağlanarak akıllarına takılan sorulara yanıt alabilmektedir.

Yorum yapın