Görüşme Kayıt Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Google Play uygulamaları sayesinde kişiler hayatlarını kolay hakle getiren uygulamaları kullanabilmektedir. Kullanımda olan uygulamaların büyük bir bölümü ücretsiz şekilde sunulmaktadır. Ancak kullanım alanlarını genişletmek ya da daha iyi hizmet alımı sağlamak için uygulamalara ücret ödenerek abone olmak da gerekebilmektedir. Görüşme kayıt abonelik isteyen popüler Google Play uygulamalarından biridir. Uygulama sayesinde kişilerin bir takım verileri gizlilik neticesinde saklamaları mümkündür.

Görüşme Kayıt Aboneliğinde İptal Adımları

Bireylerin abone oldukları uygulamaları her daim aynı yoğunlukta kullanmadıkları bir gerçektir. Bu bağlamda aboneliklerin iptal edilmesi maddi açıdan doğru bir karar olarak görülmektedir. Görüşme kayıt aboneliğinde iptal de bu neden yüzünden detaylı açıklamalarla sunulmaktadır. Üstelik aboneliğin iptal edilmesinden sonra ihtiyaç duyumlarında yeniden abone olunması da mümkündür.

Kullanıcılar için görüşme kayıt aboneliğinin iptali için ilk iş Google Play Market’in açılmasıdır. Play Store şekline bürünen markette en sol köşede üç çizgi bulunmaktadır. Bu alana basıldığında kişisel bilgiler ortaya çıkmaktadır. Menü içinde bulunan Abonelikle başlığına basılması asıl işlemlere geçilmesini sağlamaktadır. Açılan yeni sayfada sadece görüşmelerin kaydedilmesini sağlayan uygulamanın aboneliği değil diğer abonelikler de görüntülenmektedir.

Bireyler hangi aboneliği iptal etmek istiyorsa onun üzerine basmalıdır. Sonrasında ise açılan menü üzerinden “Aboneliği İptal Et” bölümü seçilmelidir. Seçimlerin ardından sistem bir onay yazısı verecek, istenen onayların alınmasıyla abonelikleri iptal edecektir.

Yorum yapın