Hadi Bilgi Yarışması Hesap Silme ve Üyelik İptali

Hadi bilgi yarışması, internet üzerinden online yani canlı olarak yayınlanan ve binlerce insanın aynı sorulara cevap vererek para ödülü kazandığı bilgi yarışmasıdır. Hadi bilgi yarışması günde 2 kez canlı yarışma düzenlemektedir. Hadi bilgi yarışmasında 12 adet genel kategoride soru sorulmaktadır. 12 soruya doğru cevap kişiler TL ödülleri verilmektedir. Yarışmayı canlı olarak ünlü oyuncu Müge Boz sunmaktadır. Hadi bilgi yarışması uygulaması AppStore ve Android üzerinden indirilmektedir. Yarışmaya katılmak için hesap açarak üyelik / abone olunması gerekmektedir. Hadi bilgi yarışması üyelik, abonelik, hesap silme işlemleri kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

Hadi bilgi yarışması hesap silme, üyelik iptal etme, abonelik iptali gibi işlemler uygulama üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır.

AppStore ve Android üzerinden indirilmiş olan happn uygulaması üzerinden, “Uygulama ayarları” > “Verilerim” > “Hesabımı sil”i seçeneklerini takip edilerek hesap silme, üyelik iptal etme, abonelik iptali ve tüm verilerini silme işlemleri gerçekleştirilebilir. Yapılacak olan bu işlemler birlikte yalnızca hesaplar silinmeyecektir. Gönderilen “Merhaba”lar, Crush’lar, sohbetler ve arkadaş listesindeki kişiler de silinecektir.

Facebook hesabındaki ismi ve e-posta adresini veya cep telefonu numarasını hadi bilgi yarışmasına yollamakta Hadi bilgi yarışması hesap silme, üyelik iptal etme, abonelik iptali için uygulanabilecek alternatif bir yöntemdir.

Hadi bilgi yarışması Premium hesap silme, abonelik iptali, üyelik iptal etme talebinde bulunan kişiler happn üzerinden yapılan iptal işleminin ardından üyeliği aktif olarak devam edecektir. Üyeliğini tamamen sonlandırabilmek için, Play Store (Android) veya App Store (IOS) üzerinden iptal etme işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Hadi bilgi yarışması aboneliği başka bir hesaba taşınmamaktadır. Bu durumda yapılması gereken aboneliği otomatik olarak yenilenmesini iptal edilmesi, son tarihe kadar kullanmaya devam edilmesi ve sonrasında kişisel verilerin iptal edilmesi tavsiye edilmektedir.

Hadi hesap silme, abone iptali ve üyelik iptal etme işlemleri konusunda kullanıcılar sıklıkla uygulamayı silmektedir. Uygulamanın silinmesi ile hesap silinmemekdedir. Hesap sildikten sonra yeniden yüklenip yarışmaya girilmesi durumunda, aynı bilgileri kullanılarak yeni bir hesap otomatik olarak açılmaktadır.

“Hadi Bilgi Yarışması Hesap Silme ve Üyelik İptali” üzerine 2 yorum

  1. Ben yöntemi yazıyorum. Hadi uygulamasından yardım bölümünden hesabımı kapatmak istiyorum diye yazın. Maile dönüyorlar hesabınız kapatıldı diye.

    Cevapla

Yorum yapın