Happn Hesabı Nasıl Kapatılır ?

Birçok kişinin elinde bulunan akıllı cihaz cep telefonları içerisinde uygulamalar da günden güne gelişiyor. Özellikle uygulama alanında sohbet amacıyla inşa edilmiş ve kurgulanmış birçok farklı uygulama ile karşı karşıya kalmak mümkün. Telefonların kullanıcıları da bu uygulamaları cihazlarına yükleyerek kolaylıkla başka kişiler ile iletişim kurabiliyor. Bu iletişimi kurarak insanlarla tanışmayı sağlayan bir uygulama da Happn oldu. Happn üyelik işlemleri son derece hızlı olduğu için uygulama sık sık tercih edildi. Dünya çapında bilinen ve popülaritesini günden güne arttıran bir uygulama olan Happn, ülkemizde de sık sık ilgi görmeyi başardı. Ücretsiz olarak sunulmuş olması kullanıcıları uygulamayı yüklemek için teşvik eden bir etkendir. Uygulamadan memnun kalmayanlar ise uygulama ile bağlarını kalıcı bir biçimde koparmayı hedeflemektedir.

Happn Üyelik İptali

Happn üyelik silme işlemleri de hızlı ve kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Premium üyelikler uygulamanın ücretli olarak sunduğu bir hizmettir. Bu hizmete tabii olmayanlar ve ücretsiz versiyonu kullananlar uygulama üzerinden iptal talebi verebilirler. Uygulamaya giriş yapmalarının ardından uygulama ayarları, verilerim ve hesap bilgileri kısmına gelmek yeterlidir. Bu ekranda Happn üyelik sil bölümünü görmek mümkündür.

Bu butona tıklayarak tüm veriler dahil olmak üzere uygulama ile ilgili tüm detaylar kaybolur. Üyelikler bu kadar kolay bir şekilde silinebilmektedir. Happn üyelik kapatma işleminin ardından ise uygulama cihazdan kalıcı olarak kaldırılabilir.

Yorum yapın