Hepsiburada Hesabı Nasıl İptal Edilir?

Hepsiburada adresi 1998 yılından bu yana ülkemizde ismini duyurmuş olan bir alışveriş sitesidir. Kullanıcılar site içesinden teknolojiden, ev eşyasına kadar akıllara gelebilecek pek çok farklı alanda alışveriş yapabilmektedir. E – ticaret sitesi olarak tanımlanan platform, müşterileri ile yakından ilgilenmektedir.

Hepsiburada üyelik silme ya da üyelik işlemlerinin başlatılmasında profesyonel bir çizgide hareket etmektedir. Bu nedenden ötürü site, kullanıcılarının hesaplarını neden silmek istediğine dair bilgilendirme almak istemektedir. manuel olarak silme işlemlerinin gerçekleşemediği adreste kullanıcıların büyük bir bölümü hesaplarını silememektedir. Ancak anlatılacağı üzere hareket edilmesi bireylerin hesaplarını oldukça kolay bir şekilde silmelerini sağlamaktadır.

Hepsiburada Üyelik Silemiyorum

Kullanıcıların Hepsiburada hesap kapatma işlemlerine başlayarak silme konusunda yaşadıkları sorunu arkalarında bırakmaları mümkündür. Hepsiburada adresindeki hesap silme işlemleri kullanıcıların siteye gönderecekleri talepler neticesinde gerçekleşmektedir. Sitedeki yetkililere erişim sağlamak için ise; https://www.hepsiburada.com/yardim/uyelik-iptali-72 linkine tıklanmalıdır. Ancak bu alanda kaliteli ve sorunsuz şekilde işlem görebilmek için kullanıcıların linke tıklamadan önce Hepsiburada alışveriş sitesine üye girişi yapmaları gerekmektedir.

Kullanıcılar Hepsiburada hesap iptali için verilen linki açarak “Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim” şeklinde belirtilmiş olan içeriğin üzerine tıklamalıdır. Bu alanda ekranlara “Mesaj Yaz” şeklinde olan bir iletişim kutucuğu gelmektedir. Kullanıcılar yetkililere üyelik kapatma taleplerini mesaj yolu ile bildirerek işlemlerini sona erdirebilmektedir. Ancak kullanıcıların iptal ettikleri üyelik bilgileri ile siteye tekrar giriş yapmak hakları bulunmamaktadır.

“Hepsiburada Hesabı Nasıl İptal Edilir?” üzerine 2 yorum

  1. Hepsi burada üyeliğimi iptal etmek istiyor…benim şahsıma ait telefon numarası ile hesap açılmış..telefon numaram kullanılmasın

    Cevapla
  2. Hepsiburada yanlışlıkla üye oldum Hepsiburada üye oldun mesajı gelmese üye olduğumu anlamayacaktım üyelik iptal etmek istiyorum

    Cevapla

Yorum yapın