Hollanda Vize Randevu İptali

Hollanda Konsolosluğu, Hollanda vize randevu iptali, vize başvurusu, pasaport, kimlik işlemleri ve değerlendirmelerin yapıldığı yerdir. Tabi siyasal görevi de mevcuttur; ama bizi bu yazımızda ilgilendiren vize ile ilgili görevidir. Hollanda seyahati gerçekleştirmek için ilk yapılması gereken bir vize alınmasıdır. Schengen ülkesi olan Hollanda için Schengen vizesi alınmalıdır ve bu vize ile Hollanda’ya sorunsuz giriş yapılabilir. Hollanda vize başvurularınızı konsolosluk haricinde bu ülke tarafından yetkilendirilen aracı kurumlar ile de halledebilmeniz mümkündür. Peki Hollanda vize randevusu online olarak nasıl alınır?

Hollanda Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Hollanda konsolosluklarına gidilmesi gerektiğini zaten herkes biliyor ve bu yüzden bu konuyu ayrıntılı olarak değerlendirmeyeceğiz. Online olarak https://www.vfsglobal.com/Netherlands/Turkey/ linki üzerinden Hollanda vize randevusunu hiçbir ücret ödeme zorunluluğunuz olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Burada vize ücretlerinden, vize başvurularını yapabileceğiniz en yakın merkezlere kadar birçok bilgi bulunmaktadır. Eksiksiz bir şekilde online başvuru formunu doldurabilir ve randevunuz için ilk ve önemli adımı atmış olursunuz.

Hollanda Vize Randevu İptali Nasıl Gerçekleşir?

Hollanda vize randevu iptali için konsolosluk ile irtibata geçebilirsiniz ve bu da herkesçe bilinen bir bilgi. Eğer VFS Global üzerinden başvurunuzu yaptıysanız(yukarıda verilen linkten), daha önce oluşturduğunuz üyelik bilgileri ile giriş yapabilir ve başvurunuzun iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde VFS Global’in Türkiye genelinde birçok ofisi bulunuyor ve sizin şehrinizde ofisi mevcut ise, ofise gidip randevu iptalinizi de gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Yorum yapın