Homm Bitkisel Üyelik İptali

Homm bitkisel ürünler pazarlama A.Ş 2009 tarihinde İstanbul Maltepe tesislerinde 30 üzerinde firmaya fason üretim gerçekleştiren, 20 üzerinde ülkeye ihracat yapan, bitkisel gıda ve gıda takviyeleri, bitkisel temizlik ve kozmetik ürünleri üreten bir şirkettir. Homm bitkisel resmi web sitesi üzerinden online olarak yapılacak olan ürün siparişlerinde üyelik işlemi gerekmektedir. Homm bitkisel ürünleri satın almak isteyen kişiler belli başlı nedenlerden dolayı Homm Bitkisel üyelik iptali yapmak isteyebilmektedir. Üyelik iptali için izlenmesi gereken yollar yazımızın devamında yer almaktadır.

Homm Bitkisel kozmetik, temizlik, hijyen, kişisel bakım, makyaj, gıda, gıda takviyeleri ve birçok bitkisel ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Homm bitkisel temsilci adı altında ürünlerinin satışını gerçekleştiren kişilere para kazanma fırsatı sunmaktadır. Kişiler resmi web sitesi üzerinden temsilci üyeliğini gerçekleştirdikten tüm kayıt işlemlerin bitmesi ile birlikte homm bitkisel ürünleri satan kişiler kay payı vermektedir. Kullanıcılar ilerleyen süreçte üyeliklerini iptal etme talebinde bulunabilmektedir.

Homm Bitkisel Üyelik İptali

Homm Bitkisel resmi web sitesi üzerinden üye yapan kişilik üyelik iptali için iki farklı yol izleyebilmektedir. Üyelik iptali hakkında yaptığımız araştırma sonu yapılacak birinci yöntem 444 77 97 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak iptali talebinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca bu numara üzerinden Homm bitkisel hakkında merak edilen tüm konular hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu yöntem dışında Homm bitkisel üyelik iptali için yapılacak ikinci yöntem bilgi@hommbitkisel.com.tr üzerinden mail aracılığı ile iptal talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yalnızca hafta içi mesai saatleri yani 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Homm bitkisel resmi web sitesinde yer alan sipariş ve teslimat şartları, mesafeli satış sözleşmesi, ödeme seçenekleri, gizlilik sözleşmesi ve etik kurallar sözleşmelerini okumanızı tavsiye ederiz.

“Homm Bitkisel Üyelik İptali” üzerine 6 yorum

Yorum yapın