Hotspot Shield VPN Üyelik İptali

VPB uygulamaları sayesinde yasaklı sitelere kolay bir şekilde giriş yapılması mümkün olmaktadır. Bilindiği üzere özellikle ülkemizde pek çok internet sitesine giriş sıkıntı yaratmaktadır. Ancak Hotspot Shield VPN üyelik yaptırılmasından sonra IP adres değişikleri üzerinden istenen sitelere anında erişim sağlanabilmektedir. Bu bağlamda uygulamanın deneme sürümünün kullanımından sonra belli aylarda satın alınması istenmektedir. Satın almaya devam edilmek istenmediğinde ise üyelikler silinmek zorundadır.

Hotspot Shield VPN Üyelik Silme

Hotspot Shield VPN üyelik silme işlemlerinin yapılmaması demek otomatik ödemeler neticesinde kullanımların yinelenmesi anlamına gelmektedir. Bu durumdan korunmak için ödemelerin kredi kartları ya da banka kartları yerine sanal kartlarla yapılması önerilmektedir. Sanal kartlar tek kerelik sistemlerden oluştuğu için otomatik ödeme sorunları da meydana gelmeyecektir. Üstelik bu sayede hesap silme işlemlerinin yapılmasına gereksinim duyulmadan günlük rutinin sürdürülmesi mümkün olacaktır.

Kullanıcılar Hotspot Shield VPN hesap silme işlemlerini yapmak için öncelikle abonelik sayfalarını açmalıdır. Sonrasında ise kullanıcı bilgilerinin de içinde bulunduğu ayarlar bölümüne gelinmelidir. Bu alanda otomatik ödemelerin tanımlandığı bir kutucuk yer almaktadır. Hesap silme yerine bu kutucukta olan işareti kaldırmak, ileriki dönemlerde sistemin kullanılma ihtiyacına karşın bir önlem olarak alınabilmektedir.

Yine de hesaplarını tamamen kapatmak isteyen kullanıcıların hesap kapatma kutucuğuna tıklamaları ve onay vermeleri gerekmektedir. sayda İngilizce ise otomatik çeviri bölümü ile kullanım kolaylığı yakalanabilmektedir.

“Hotspot Shield VPN Üyelik İptali” üzerine 2 yorum

Yorum yapın