iData Randevu İptali – iData Randevu İptali Nasıl Yapılır?

iData şirketi vize işlemleri konusunda hizmet veren bir şirkettir ve sitemizde de yer verdiğimiz diğer vize şirketlerinden farklı olarak sadece Almanya ve İtalya için vize hizmeti vermektedir. Öncelikle belirtmek isteriz ki iData randevu almak bu şirkette ücretsizdir. iData randevu iptali konusunu sizlere anlatmadan önce randevu nasıl alınır? Bu soruyu cevaplayalım.

iData Randevu Nasıl Alınır?

https://randevu.idata.com.tr/ bu adres üzerinden randevu işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde yapmanız mümkündür. Seyahat yapacağınız ülkeye 90 günlük süreçten daha fazla bir süreçte gideceksiniz vize işlemlerinizi başlatamazsınız. iData ofislerinden vize başvurusu yapacak kişilerin öncelikli olarak yukarıdaki linkten randevu almaları zorunludur. Aksi takdirde herhangi bir işlem gerçekleştirmeyeceklerdir. İlgili bağlantıyı tıkladıktan sonra açılan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız ve vize randevusu alacağınız tarihi, tüm evrakları hazırlayacağınızdan emin olduğunuz bir tarih seçmelisiniz.

iData Randevu İptali Nasıl Yapılır?

iData randevu iptali yapmak için https://randevu.idata.com.tr/operations bu linke tıklamalı ve burada sizden istenilen doğum tarihi ve pasaport numarasını girmelisiniz. Sorunsuz bir şekilde giriş sağladıktan sonra randevunuzu da kolay bir şekilde iptal edebileceksiniz. Bu panel üzerinden ayrıca ek hizmetleri seçebilir veya kaldırabilirsiniz.

Aynı zamanda VIP hizmetini seçebileceğiniz gibi randevu tarihini de değiştirebilmeniz mümkündür. 0 850 460 8493 çağrı merkezi üzerinden randevu ile ilgili şirket yetkililerinden hızlı bir şekilde destek de alabilirsiniz.

“iData Randevu İptali – iData Randevu İptali Nasıl Yapılır?” üzerine bir yorum

  1. Size 11.03.2021 tarihinde vize başvurusunda bulunmuştum. 27.06. 2021 tarihinde renduva var diye mail geldi. 24.06.2021 tarihinde Aile birleşimi için randevu talebinde bulundum. Ilk randevu için gelmem hiç birşey ifade etmiyor. Sizden ricam ilk randevu için ücreti iade edebilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.

    Cevapla

Yorum yapın