İninal Hesap Silme Ve Kart İptal Etme

İninal, Türkiye’de yükselen bir ön ödemeli karttır ve 2012 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. Aradan 7 yıl da ciddi adımlar atan bu markanın kartlarını Şok market gibi büyük marketlerde bile bulmak mümkün.  Peki İninal hesap silme işlemi ve İninal kart iptal etme nasıl olur?

İninal Kart Nasıl İptal Edilir?

Sebep ne olursa olsun bu kartı çok kısa süre içerisinde farklı yollar ile kapatabilmeniz mümkündür. İlk yol, İninal.com sitesinden profilinize girmek ve profilinize giriş sağladıktan sonra hangi kartınızı iptal etmek istiyorsanız onun yanında yer alan “kart hareketleri” yazısına tıklayınız. Burada sistem güvenlik önlemlerinden geçmenizi isteyecek yani üye olurken veya sonradan oluşturduğunuz özel bilgiler. Sonrasında kapatmak istediğiniz kartın hemen altında kartı kapat butonu sizi bekliyor olacak. Bu butona tıkladığınız takdir de İninal kart iptal etme işlemi de sorunsuz gerçekleşmiş olur.

Bu aşamada kullanıcıların hesaplarında yer alan kartlardan sadece 3 tanesini online işlemlerden kapatabileceğini unutmaması gerekir. 3 kart kapatıldıktan sonra diğer kartların altında kartı kapat butonu pasif olacaktır. Bunun için anne kızlık soyadı gibi bilgileri girmeniz istenilecektir ve sonrasında diğer kartlar iptal edilebilecektir.

İninal Hesabı Nasıl Silinir?

İninal hesap silme için online işlemler yeterli olmayacaktır. 0850 311 77 01 müşteri hizmetleri numarası ile irtibata geçerek ancak hesabınızı silebilirsiniz.

“İninal Hesap Silme Ve Kart İptal Etme” üzerine 11 yorum

Yorum yapın