InstaMessage Hesap Silme

Dünyanın en büyük ve en çok kullanıcıya sahip Instagram için piyasaya sürülen bu uygulama sayesinde insanlar birbirine özel mesaj atabiliyor. Tabi uygulamanın en önemli özelliği bu değil. Aynı zamanda yakınınızda bulunan kişilere de bu uygulama mesaj atmanızı sağlıyor. Arkadaş edinmek için iyi bir alternatif olan bu programdan eğer sıkıldıysanız veya başka bir sebepten dolayı InstaMessage hesap silme kararı aldıysanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Instamessage Hesabı Nasıl Silinir?

Instamessage hesabını silmek için öncelikle hesabın deaktif edilmesi sonrasında akıllı cihazlarınızdan kaldırılması gerekir. Gelelim InstaMessage hesap silme adımlarına;

  1. http://support.insta.me/ hesap silme linkine öncelikle tıklıyoruz.
  2. Sonrasında ise, uygulamayı ne kadar süredir kullandığınızı, nasıl giriş sağladığınızı ve hesabınızı kapatma nedenini sizlere bir form aracılığı ile soruyor. Bu sayfa İngilizce; ama Chrome’dan giriş sağladığınız takdirde sayfayı Türkçe olarak görebilirsiniz ve işlemleri çok daha kısa süre içerisinde halledebilirsiniz.
  3. Bir sonraki aşamada ise hesabı devre dışı bırak diyoruz.
  4. Sizi Instagram sayfasına yönlendirecektir ve burada Instagram kullanıcı adı ile birlikte şifrenizi de girmelisiniz.
  5. Instagram hesabınıza sorunsuz giriş sağladıktan sonra Authorize seçeneğini göreceksiniz. Bu butona tıklayınız.
  6. Tüm bu işlemlerden sonra hesap silme adına yapacağınız tek bir işlem kalmıştır. O da uygulamayı telefonunuzdan silmek. Bu işlemleri sırası ile doğru bir şekilde yaptığınızda hesabınız kapanacak ve kimse tarafından görünmeyecektir.

Yorum yapın