İspanya Vize Randevu İptali

İspanya, Schengen gurubu ülkelerden biridir. Aynı zamanda Avrupa Birliği ülkesi olan İspanya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın vize alma zorunluluğu bulunmaktadır. Eğer bu ülkeye yapılacak seyahat kısa bir seyahat ise Schengen vizesi başvurusu yapılmalıdır. Kısa süreli İspanya Schengen vizesinin gün olarak sınırı bulunmaktadır. En fazla 90 gün için bu vize verilmektedir. Eğer seyahatiniz belirtilen süreden fazla ise İspanya Ulusal vizesi alınmalıdır. İspanya vize randevu iptali konusunu sizler için incelemeden önce bu ülkeye vize başvurusu nasıl ve nereden yapılmalıdır? Bu soruyu cevaplayalım.

 İspanya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

İspanya vize randevusu almak için yetkili aracı kurumlara başvurmanız gerekir. Bizim size bu aşamada tavsiyemiz BLS International şirketidir. Bu şirket İspanya Devleti tarafından yetkilendirilmiş bir şirkettir ve randevu haricinde vize başvurularınızı da bu şirket üzerinden yapabilme imkanınız vardır. https://turkey.blsspainvisa.com/istanbul/turkish/book_appointment.php bu link sizin randevu almanız için kullanacağınız linktir ve yukarıda belirttiğimiz şirkete ait web sitesidir. Bu link üzerinden randevu işlemlerinizi çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

İspanya Vize Randevu İptali

İspanya vize randevu iptali gerçekleştirmek için ziyaret etmeniz gereken link: https://turkey.blsspainvisa.com/istanbul/turkish/cancel_emb_appointment.php sitesidir. Bu link üzerinden Büyükelçilik / Konsolosluk randevularınızın iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu linke tıkladığınızda bir form sizi karşılıyor olacak ve bu formda, başvuru numaranız, başvuranın doğum tarihi, başvuruyu kim iptal edecekse onun ismi, başvuruda kullanan mail adresi ve randevu iptalinin sebebi sizlere sorulacaktır. Tüm bu sorular doğru bir şekilde cevaplandırıldığında işleminizde iptal edilecektir.

Yorum yapın