İstanbul Konfor Rezervasyon Ve Bilet İptal Etme

İstanbul Konfor, Bursa, Gemlik, Yalova, Sabiha Gökçen’de otobüs ve uçak bileti satışı yaparak hizmet veren bir şirkettir. Bu yazımızda İstanbul Konfor rezervasyon ve bilet iptal etme hakkında bilgi vereceğiz.

İstanbul, Bursa, Yalova, İzmit ve Balıkesir’de büroları bulunan İstanbul Konfor internet üzerinden online bilet satışıda yapmaktadır. Resmi web sitesinde şubelerinin iletişim bilgileri yer almaktadır. Ayrıca Online uçak ve otobüs bileti satın alınabilmektedir. Ayrıca İstanbul Konfor yeni açılmış olan İstanbul Havalimanına seferler yapmaktadır. İstanbul havalimanı seferleri için otobüs biletini resmi web sitesinden online olarak satın alabilirsiniz. Peki İstanbul Kondor rezervasyon bilet iptali nasıl yapılır?

İstanbul Konfor Rezervasyon ve Bilet İptali

İstanbul Konfor biletleri resmi web sitesinden online olarak ve şubelerden alınmaktadır. Alınan Rezervasyon ve bileti iptal etmek için yapılması gerekenler ise oldukça kolaydır.

Bileti şubelerden satın almış iseniz şubeyi arayarak bileti iptal edebilirsiniz. Şubelerin telefon numaraları biletlerin üzerinde ve resmi web sitesinde bulunmaktadır.

İstanbul Konfor bilet iptali için diğer bir yol ise, resmi web sitesini ziyaret ederek online işlemler kısmından “bileti iptal etme” ve “rezervasyon iptali” seçenereklerini tıklayarak bilet iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet iptali sırasında sizlerden biletin üzerinde yer PNR numarası istenecektir. Rezervasyon iptali ve bilet iptal işlemleri için gerekli bilgileri girdikten sonra bilet iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet iptal etme ve rezervasyon iptali hakkında yaşanan sorun ve şikayetleri resmi web sitesindeki bize ulaşın kısmından veya şubelerle iletişime geçerek bilgi satın alabilirsiniz.

Yorum yapın