Jollytur Rezervasyon İptal ve İade İşlemleri

Jollytur, trend haline gelen tatil organizasyonlarını da klasik mekanlara yapılacak ziyaretleri de gerçekleştiren bir firmadır. 600’ün üzerinde ofisi ile olduğu kadar web sitesi ile de hizmet sunumlarını gerçekleştiren firma bu sayede müşteri ağını da genişletmektedir. Üstelik yenilediği politikalarından sonra Jollytur otel rezervasyon iptal ve iade işlemleri geçmiş dönemlere nazaran daha kolay şekilde gerçekleşir hale gelmiştir.

Bilindiği üzere tatil planları önceden rezervasyonlar neticesinde daha uygun fiyatlardan temin edilebilmektedir. Ancak yapılan rezervasyonlar ortaya çıkan farklı nedenler yüzünden iptal ya da değişim gerekliliğine yol açabilmektedir. Jollytur rezervasyon değişimi açısından müşterilerine telefon üzerinden yardımcı olabilmektedir. Ancak tatil zamanlarının değişimleri kapsamında otellerin doluluk oranlarına ya da o anki fiyatlara göre yeni belirlemeler yapılabilmektedir. Ortaya fiyat farkları çıkması halinde ise ödemelerin yapılması gerekmektedir.

Satış noktalarının sayısının fazla olması sayesinde kapsama ağı oldukça geniş olan Jollytur, müşteri memnuniyeti odaklı şekilde çalışmaktadır. Bundan ötürü özel olarak Jollytur iptal ve iade sistemleri oluşturmuş durumdadır. Alanında tecrübeli personellerle ofislerinde müşterilerine yardımcı olan firma, son yıllarda web üzerinden de pek çok farklı işlemi güvenilir bir şekilde görebilmektedir. Bunun yanı sıra turlar hakkındaki bilgilendirmeler de internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Jollytur otel rezervasyonlarında web üzerinden seyahat türünden kişi sayısına kadar değişen alternatifler belirlenebilmektedir. Bu sayede en uygun tur rotasından konaklama yerlerine kadar hemen her alanda rezervasyon yaptırılabilmektedir. Rezervasyonların onaylanmasından sonra ise sorunsuz bir tatil keyfi müşterileri beklemektedir. Olası aksiliklerden kaynaklı olarak rezervasyonların iptal ve idesi de Jollytur güvencesinde gerçekleştirilmektedir. Bunun için yetkililerle iletişime geçilmesi istenmektedir.

Jollytur Rezervasyonlarında İptal

Jollytur otel rezervasyon iptal ve iadesi için bir güvence paketi oluşturmuştur. Normal şartlar altında kullanımı mümkün olmayan bazı avantajlar iptal paketi kapsamında rahatlıkla kullanımlara açılmaktadır. Öncelikle bireyler iptal güvence paketini satın almaları halinde tesise girilmeye 72 saat kalana kadar rezervasyonlarını iptal ettirebilmektedir.  Bu bağlamda Jollytur yetkilileri ile irtibat kurulması yeterli olacaktır. Aynı şekilde bu paket rezervasyon değişimlerini de mümkün hale getirmektedir. Ancak değişimlerde de iptallerde de önceden belirlenmiş olan şartlar kapsamında hareket edilmesi bir gereklilik olarak sunulmaktadır.

Jollytur Rezervasyon İadesi Nasıl Yapılır?

Seyahat güvence sistemi Jollytur rezervasyon iptali kapsamında müşterilere sağlanan bir avantajdır. Tatil paketlerine bu güvenceyi de ekleyen bireyler otele giriş yapmalarına 72 saat kalana kadar iptal işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. İptallerde, değişimlerde olduğu gibi tur firmasına telefonla erişim sağlamak yeterlidir. Ancak iptal güvence paketinde rezervasyon tarihi ile başlayan ilk yedi günün ücretinin karşılığı alınmaktadır. Sekiz gün ya da devamı için bu tip paketlerin temini mümkün değildir. Kampanya kapsamındaki iptaller için herhangi bir kesinti de yapılmamaktadır.

Yorum yapın