Kafa Topu 2 Hesap Silme

Kafa Topu 2 gerçek oyuncular ile mücadelenin yapıldığı online bir futbol oyunudur. Bu futbol oyunundaki süper güçleri kullanarak, sahip olunan oyuncu karakterini geliştirerek oynanan bir oyundur. Bir çok kullanıcıya sahip olan kafa topu 2 futbol oyunu Google Play Oyunlar kısmında indirilmektedir. Cep telefonu ve tabletlerde oynanmaktadır. Bu uygulamayı cihazlarından herhangi birine indirerek kayıt veya üye olan kullanıcılar hesaplarını silme hakkına tam olarak sahip değildir. Cihaz üzerinden oyunun silinmesi ile hesap silinmemektedir. Kafa topu 2 hesap silme işlemi diğer uygulama oyunlarında farklı bir şekilde silinmektedir.

Kafa Topu 2 Hesap Silme

Kafa topu 2 oyununu silmek isteyen kullanıcılar hesaplarını silebilmek için uzun bir süre hesaplarını aktif olarak kullanmamaları durumunda silebilmektedir. Kafa topu 2 oyuncuları hesaplarını kendileri silememektedir. Kafa topu 2 hesabı silme işlemi için 180 gün hesaba giriş yapılmamalıdır. Belirlenen bu süre zarfından hesaba girilmemesi durumunda hesap ve diğer tüm kayıtlı bilgiler otomatik olarak silinecektir. 180 gün içerisinde hesap ile oyuna girilmesi durumunda hesap / üyelik tekrar aktif duruma gelmektedir. Kafa topu 2 oyununu cep telefonu üzerinden silerek veya kaldırarak 180 gün boyun giriş yapılmaması durumuna hesap silinecektir.

“Kafa Topu 2 Hesap Silme” üzerine 3 yorum

  1. Gençler ben bu kafa topu 2 de sıfırdan başlamak için ne yapabilirim diye çok baktim bir yolunu internetten bulamadım telefona komple format atmadan yenilemek mümkün gib8 görünmüyordu sonra aklıma bir fikir geldi ve başarılı oldum telefonuma format yada program yüklemeden kafa topu 2 ye sıfırdan başladım bununla ilgili çok soru soran gördüğüm içinde burdan detaylı olarak yazmak istedim öncelikle daha önce kafa topu 2 kurulu olmayan bir yakınınızın telefonuna kendi mail adresinizi ekleyin sonra o telefona play oyunları yükleyip sıfır bir profil oluşturun daha sonra o telefona kafa topu 2 yi yukleyin ve muhakkak oluşturduğunuz google play oyunlar profilini burada aktive edin ve oyunu 2 seviyeye kadar getirin paket açma antreman maçı falan yapın sonra kendi telefonunuzdan google play oyunlar yüklü değilse yukleyin yüklüyse google play oyunlar profilinizi sıfırlayın ve yeni bir play oyunlar profili oluşturun daha sonra telefonunuza yeniden kafa topu 2 yi yukleyin ve kendi mail adresinizle oluşturduğunuz play oyunları burada aktive edin oyun sıfırdan başlayacaktır sevgiler

    Cevapla
    • Kafa topu 2 başlıklı yazımızda yer alan bilgileri gerçekleştirmeniz durumunda hesap silme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

      Cevapla

Yorum yapın