Kamil Koç Bilet İptal İade İşlemleri

Kamil Koç, 1926 yılında kurulmuş olan ve ülkemizdeki en eski otobüs acentelerinden biri olmak özelliği taşıyan firmadır. Müşterilerini “Yol Arkadaşı” olarak gören firma bu kapsamda memnuniyet için gerekli olan adımların tamamı atmıştır. Ayrıca Kamil Koç ülkemizdeki en büyük 500 firma arasına girmeyi de başarmıştır.

Bireyler otobüs yolculukları için Kamil Koç’u tercih ettiklerinde işlemlerini online ve mobil sistemler ile de görebilmektedir. Acentelerinde de hizmet veren firmanın online uygulamaları günümüzde daha çok kullanılmaktadır. Bireyler online hizmetler ile Kamil Koç bilet iptal iade işlemlerinden satın alımlarına ya da sefer sorgulamaya kadar farklı alanlarda faaliyet gösterebilmektedir.

Kamil Koç Bilet İptal ve İade Şartları

Kamil Koç, yolcuları için bir seyahat rehberi hazırlamıştır. Bireyler seferler hakkında merak ettikleri soruların cevaplarını rehber sayesinde anında bulabilmektedir. Bu alanda Kamil Koç bilet iptali cevabı en çok merak edilen unsurdur. Kullanıcılar açıklamalara göre internet üzerinden aldıkları biletlerini rahatlıkla iptal edip değiştirmek hakkına sahiplerdir. Kamil Koç bilet iadesi ya da iptali için online kanallardan alınan biletlerin online kanallardan işlem görmesi mümkündür.

Kamil Koç bilet iptali, sefer değişikliği işlemlerinizi otobüsün hareket saatinden en geç 6 saat öncesine kadar yapmanız gerekmektedir. Bilet işlemlerinizi internet ve kamil koç acentasının bulunduğu terminaller vasıtasıyla yapabilirsiniz. Eğer otobüsünüzün hareket saatine 6 veya daha az bir zaman kaldıysa biletleriniz de sefer değişikliği ya da bilet iptal işlemi gerçekleştirilemez.

https://www.kamilkoc.com.tr/bilet-islemleri/PNR URL adresi üzerinden biletinizi PNR numaranızı girerek görebilir ve sonrasında biletle ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 444 0 562 numaralı çağrı merkezi üzerinden sorunlarınızı dile getirebilir, yardım alabilirsiniz.

“Kamil Koç Bilet İptal İade İşlemleri” üzerine 9 yorum

  • Seyahat saati ve iptal saatine göre değişiklik göstermektedir. Biletinizle ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için 444 0 562 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

   Cevapla
 1. 5 iş günü geçti hala iade edilmesini bekliyorum aslında 5 iş günü içinde iade olacağını söylemişlerdi bugün 15 güne çıktı !!

  Cevapla
 2. Az önce bende bilet erteleme için başvurdum. Bazı firmalar son 1 saat kala iade veya erteleme yaparken kamil koç gibi büyük sanılan firma aksine gözümde utanılcak bir duruma düşmüştür. Temennim bir daha hiç seyahat yapmamak olucaktır. Buna konuya destek verenlere teşekkür ederim…

  Cevapla
 3. böyle berbat bir firma görmedim 45 dk önce izmire00:30 a bilet aldım baktım varış saati sabah 10 da , aradım bir saat önceye alalım dedim ne değiştirdiler nede iptal ettiler.. parayı aldılar işleri bitti…
  bidaha KAMİL KOÇ MU ASLAAAAA!!!!

  Cevapla
 4. 21:30 bilet aldım kamil koçtan 10 gün önceden birgün kala sefer yamışlar beyfendi sefer iptal edildi 21:30 daki 17:00 oldu bütün planlarımızı 21:30 göre yapmıştık başka saatede bilet yok kamil koçtan mecbur onayladık ona göre gideceğimiz yer vardı ondan bi de sonra işlerim bitmedi yetilemeyece mi söyledim saatler kala iptal de edemedi bilet yandı nede açığa alabildim kamil koç mecbur kalmazsanız binmeyin

  Cevapla
 5. Az önce denizliye bilet aldım. bileti en son koltuğa verilmiş. bileti iptal ettim bilet iptal edebiirim fakat bilet iptal formunu doldurmanız lazım. size mesaj gelecek diye o mesaj geldi tıkladım. iptal için işlemleri yazdım pnr ait bilet bulumuyor diyor çıldıracağım kafa mı buluyorsunuz milletle işinizi düzgün yapın yeter yya 3 saattir bütün işi bıraaktım sizinle uğraşıyorum. lütfen bana yardımcı olun sizi bekliyorum. bilet iade formu nasıl yapılır sizden yardım bekliyorum. milletin işi gücü var.

  Cevapla
 6. kamil koç FİRMASINDA Son 6 SAATTE NE İPTAL VAR NE ERTELEME NEDE DEĞİŞTİRME HERKESİ kamil koç FİRMASINDA UZAK DURMAYA DAVET EDİYORUM BEN BİR DAHA TERCİH ETMEMEYE KARARLIYIM

  SAHSIMDA İSKİ KÜÇÜLDÜ

  Cevapla
 7. Ben 25 Şubat 2022 de bilet aldım duzargah uzun olduğu için 10 dakika geçmeden bileti iptal ettirdim 15 Mart oldu bilet ödemesini yapmadılar kendilerine büyük firma demesini biliyorlar icraata gelince hiç birşey yapmıyorlar

  Cevapla

Yorum yapın