Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir?

Kariyer.net, 1999 yılından bu yana ülkemizde milyonlarca kişiye iş bulmak avantajı sağlamaktadır. Site içerisinde 94 bin üye şirket ce 25 milyon özgeçmiş yer almaktadır. Bu sayede işçi ve işveren arasında bir köprü oluşturan Kariyer.net, iş başvurularını masaüstü ya da mobil giriş yapılarak gerçekleştirilmesini imkânlarına dâhil etmektedir.

Kullanıcılar site üyeliklerinden sonra istedikleri işi bulmaları halinde Kariyer.net hesap kapatma işlemlerine başvurmaktadır. Kullanıcılar Kariyer.net adresindeki hesaplarını silmeleri halinde siteden ve işveren firmalardan herhangi bir mail alamamaktadır. Bu sayede sitedeki hesabın tamamen silinmesi de sağlanmaktadır.

Kariyer.net Hesabı Adım Adım Nasıl Kapatılır?

Kariyer.net üyelik kapatma işlemlerinde kullanıcıların sitede muhakkak oturum açmaları gerekmektedir. Açılan oturumların ardından hızlı şekilde hareket etmek isteyen bireyler https://www.kariyer.net/website/kariyerim/HesapSil.aspx linkine tıklayarak hesap silme bölümüne gelebilmektedir. Açılan sayfadaki “Evet, Silmek İstiyorum” butonuna basılması kullanıcıların hesaplarını silmektedir.

Bireyler linki verilen sayfaya siteye giriş yapmalarından sonra kendi yönlendirmeleri ile de erişim sağlayabilmektedir. Kariyer.net hesap silmek için bu yolu tercih eden kullanıcılar site menüsündeki yardım bölümüne tıklamalıdır. Sonrasında ise sıkça sorulan sorular bölümün açılması gerekmektedir.

Sonrasında ise sırası ile üyelikten ayrılma ve üyelikten nasıl ayrılabilirim konu başlıklarının seçimi yapılmalıdır. Kullanıcıların bahis geçen adımları izlediklerinde yukarıda verilmiş olan linkin bulunduğu sayfada erişim sağlayabilmektedir. Böylece “Evet, Silmek İstiyorum” butonuna basmak üyeliklerin diğer şekilde olduğu gibi silinmesini garantileyecektir.

“Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir?” üzerine 4 yorum

Yorum yapın