Kiwi Hesabını Silme

Kullanıcıların birbirlerine karşılıklı sorular sorabildikleri Kiwi, oldukça farklı bir platformdur. Bu alanda bireyler istedikleri sorunları farklı insanlara yöneltebilmektedir. Üstelik site içerisinde belli ve keskin kurallar bulunmaktadır. Bu sayede sitede belirlenmiş olan seviyede düşüş yaşanmamaktadır. Kullanıcılar üyeliklerinden sonra siteyi istedikleri gibi kullanabilmektedir.

Kiwi ile popüler olmaya başlayan soru cevap siteleri farklı siteler ile kendilerini göstermeye devam etmektedir. Özellikle yenilikleri takip eden bireyler eskiye göre yenileri tercih etmektedir. Bu neden yüzünden kullanıcılar Kiwi hesaplarına giriş yapmayı bırakmaktadır. Ancak hesaplara giriş yapılmaması, bir süre sonra hesapların otomatik şekilde ortadan kaybolmasına neden olmamaktadır. Kullanıcıların bunun için bir takım işlemleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Ayrıca Kiwi hesap kapatma konusunda bir diğer bilgi hesapların tam olarak silinememesi yönündedir. Silmek yerine kullanıcıların hesaplarının konumunu aktiften pasife getirmelerine müsaade verilmektedir.

Kiwi Üyelik Silme

Bireyler Kiwi hesap silmek için siteye giriş yapmalıdır. Sonrasında ise profiller alçılamalıdır. Ana sayfanın sağ üst kısmındaki kişi simgesine tıklamak profillerin açılmasını sağlamaktadır. Profillerin alt kısmında bir çark ibaresi görülmektedir. Hesap silme ya da pasif hale getirme işlemleri bu çark üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bireyler çarka tıklayarak ekranlara hesabımı sil şeklinde bir yazı gelmesini sağlamaktadır. Gelen yazıya basılmasının ardından bir şifre istemi gelmektedir. Şifrelerini yeniden girerek onaylayan kullanıcıların Kiwi hesapları pasif şekilde rafa kaldırılmış olmaktadır.

Yorum yapın