Kosmos Randevu İptali

Kosmos Vize Hizmetleri Limited Şirketi, vize işlemlerinizi sizin adınıza yapan ve tüm bu süreçte size rehberlik eden bir şirkettir. Türkiye’nin bu sektörde ki en önemli kuruluşlarından biri olarak bilinir ve binlerce insan vize sürecinde sorun yaşamamak ve hızlı bir şekilde işlemlerin halledilmesi için Kosmos şirketini tercih eder. Kosmos randevu iptali konusunu ele almadan önce bu şirketten randevu nasıl alınır? Bu soruyu cevaplayalım.

Kosmos Randevu Nasıl Alınır?

Kosmos randevu almak isteyen kişiler öncelikle https://www.kosmosvize.com.tr/tr-tr/randevual adresine giriş sağlamalıdırlar. Bireysel olarak başvuru yapabileceğiniz gibi site üzerinden aile olarak da başvuru yapılabilmektedir. Sonraki aşamada randevu tarihi belirlenir ve randevu onaylama ekranı sizleri karşılar.

Randevunuzu onayladıktan sonra bilgileri kaydetmenizi öneririz. Randevu işlemleri için şirket size ek hizmetlerde sunmaktadır. Mobil başvuru sistemi, sms sistemi, VİP servis, fotoğraf servisi, kargo servisi ve fotokopi ve çıktı alma gibi ek hizmetleri mevcuttur. Bu ek hizmetlerin her biri için fazladan ödeme yapmanız gerekecektir.

Kosmos Randevu İptali Nasıl Yapılır?

Kosmos randevu iptali için https://www.kosmosvize.com.tr/tr-tr/randevual adresine girilmeli ve sonra ki aşamada Randevu İptal/Değişiklik sekmesine tıklanılmalıdır. Vize randevu iptali için bu ekranda belirtilen yere TC kimlik numaranızı yazmanız yeterlidir. Eğer aile olarak bu başvuruyu yaptıysanız her aile bireyi için ayrı ayı iptal işlemi gerçekleştirilmesi zorunludur. Kosmos randevu değişikliği yapmak içinde önce iptal etme işlemi yapılmalı sonrasında yeni bir randevu alınmalıdır.

Yorum yapın