League of Legends Üyeliği (LOL) Kapatma

LOL olarak da bilinen League of Legends oyunu, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir oyundur. Oyun 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyunun yapımında Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınmıştır. Oyunun baş tasarımcısı da Defense of the Ancients haritasını tasarlayan Steve Feak olmaktadır. Birçok ödül alan bu oyun dünyanın pek çok ülkesinde hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bir şekilde oynanmaktadır.

League of Legends oyunun oynamak isteyen kullanıcılar öncelikle oyuna üyeliklerini de gerçekleştirmek zorundadır. Kullanıcılar oyuna bu üye adlarıyla girmektedir. Oyundan sıkılan veya artık oynamak istemeyen kullanıcıların bazıları üyelik silme işlemlerini gerçekleştirmek istemektedir. League of Legends üyelik kapatma işlemlerini yapmak isteyen kullanıcılar bunun hangi adresten olduğunu da merak etmektedir.

League of Legends Üyeliğimi Nasıl Silebilirim?

Bu makalede dünyaca bilinen ve milyonlarca kişi tarafından oynanan LOL yani League of Legends oyununda nasıl hesap silinir veya kapatılır anlatılacaktır. Kullanıcılar League of Legends üyelik silme işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler diğer oyunlara göre biraz zorlanmaktadır. Kullanıcılar bu platformdan üyeliklerini silmek için öncelikle League of Legends oyunun sitesini açmaktadır. Daha sonra kullanıcılar, kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapmaktadır. Bu işlemden sonra da kullanıcılar https://support.riotgames.com/anonymous_requests/new adresine giderek destek talebi gönderebilmektedir. Bu talepten sonra kullanıcıların belli başlı bilgileri yazması istenmektedir. Kullanıcılar buraya;

  • Hesap adı
  • Sihirdar adı
  • Oynanılan sunucu
  • Hesabın açıldığı e-posta adresi
  • Hesabın açıldığı tarih
  • Hesaba giriş yapılan konum
  • Hesabın silinmesine dair ne bir cümle

Bütün bu işlemlerden sonra oyun severlerin League of Legends iptal işlemleri de gerçekleşmektedir.

Yorum yapın