Letgo Hesap Silme

Türkiye’nin alışveriş sektöründe en önde gelen isimlerinden biri de Letgo’dur. Özellikle mobil alışveriş alanında tektir ve her geçen gün bünyesindeki üye sayısı da artmaktadır. Genel anlamda insanların sık kullanıldığı ve sorunsuz bir uygulama olarak görülen Letgo’dan bazı kişiler memnuniyet duymamakta ve Letgo hesap silme için gerekli araştırmaları yapmaya başlıyor. Araştırma dedik; çünkü Letgo hesap silme yeri kolayca bulunabilen bir yerde değil.

Letgo Hesabı Nasıl Silinir?

Letgo üyeliği silme işlemi için tarayıcı üzerinden https://tr.letgo.com/tr/help bu adrese öncelikle tıklıyoruz ve açılan ekranda uzun bir liste göreceksiniz. Bu listeyi es geçip en alta kadar iniyoruz. Teknik destek & hata raporu yazısına tıklayınca, bizim işimize yarayacak pencerede açılmış olacak.

İlk olarak e-posta adresinizi yazın ve sana nasıl yardımcı olabiliriz? Menüsünden “ hesabımla ilgili bir sorunum var” seçeneğini tıklıyoruz. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra yeni bir menü gelecektir altta ve bu menüden de “hesabımı silmek istiyorum” u seçiyoruz. Hemen aşağıda hesabı neden silmek istediğinizi belirten bir açıklama yazısı girmeniz istenilecektir. Bunu da yaptıktan sonra “gönder” diyor ve hesabımızı başarı ile siliyoruz.

Eğer uygulama üzerinden hesabınızı silmek istiyorsanız, Letgo uygulamanızı açıp profilinize tıklıyorsunuz. Açılan sayfadan ayarlar ikonuna tıklıyor ve yardım seçeneğini seçiyorsunuz. Bu aşamadan sonraki tüm işlemler yukarıda anlattığımız ile aynı şekildedir ve bu işlemler sonrasında Letgo hesap silme işleminizde başarılı olacaktır.

Yorum yapın