Lovoo Hesap Silme Kapatma

Arkadaşlık siteleri her geçen gün daha sık olarak kullanılmaya başlamaktadır. Lovoo arkadaşlık siteleri arasında popüler hale gelenlerinden biridir. Üyeleri için kolay kullanım sağlayan site, bunun yanı sıra üye sayısı ile de dikkat çekmektedir. Milyonlarda kullanıcıya sahip olan Lovoo üzerinden iyi bir eşleşme yapılma ihtimali de oldukça fazladır.

Kullanıcılar sitede sayılan artıların yanı sıra bir takım eksilerle de karşılayabilmektedir. Pek çok bireyin farklı profillere gönderdikleri mesajlar iletilmemektedir. Bunun yanı sıra yorumları silinen üyelerin sayısı da oldukça fazladır. Bu gibi sıkıntıların sıklıkla yaşanması neticesinde Lovoo hesap kapatma istekleri doğmaktadır. Kullanıcılar istedikleri arkadaşlıkları kurmalarından sonra da hesaplarını silmek isteyebilmektedir. Hesap kapatma konusunda iki şekilde hareket etmek mümkündür. Bireyler hesapları hali hazırda açıkken buraya tıklayarak hesaplarını silebilmektedir.

Lovoo Hesabı Nasıl Silinir?

Kullanıcıların Lovoo hesap silme linkinin yanı sıra hesaplarını manuel şekilde silmeleri de mümkündür. Bunun için öncelikle siteye giriş yapılması gerekmektedir. Sonrasında ise profilden ayarlar kısmı açılmalıdır. Ayarlar bölümüne tıklayarak açılan yeni sayfada hesabı sil yazısı dikkat çekmektedir. Kullanıcılar bu yazıya tıklayarak ilk adımlarını atmış olacaklardır. Sonraki adım, sistemin kendilerine sorduğu soruyu yanıtlamaktır. Hesap kapatma nedenlerini belirten kullanıcılar işlemlere yeniden onay vermelidir. Gereken onayların tamamlanmasından sonra kullanıcıların Lovoo üzerinde yapmış oldukları görüşmeler ile birlikte hesapları da tamamen silinmiş olmaktadır.

Yorum yapın