Macaristan Vize Randevu İptali

Schangen ülkeleri dediğimiz ülkeler kendi aralarında vize anlaşmaları yapmış ve bu vizeye sahip olanlar birçok önemli ülkeye giriş yapabilmektedir. Macaristan’da Schengen ülkelerinden birisidir ve bu vizeye sahip olanlar bu ülkeye giriş yaşamakta herhangi bir zorluk çekmeyecektirler. Macaristan vize randevu iptali konusu asıl konumuz olsa da sizler için Macaristan vize randevu nasıl alınır? Konusunu da ele alacağız.

Macaristan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize randevusu almak isteyen vatandaşlarımızın konsolosluk ile hiç uğraşmadan vize randevusu alabileceğini; hatta vize randevusu için bir ücret ödemeyeceğinizi belirtelim. Nasıl mı? As Visa Solutions şirketi Macaristan’ın da içinde bulunduğu 4 ülke ile anlaşmalı bir şirkettir ve bu şirket ilgili ülkelerin konsoloslukları ile anlaşmalıdır. As Visa Solutions şirketinin web sitesinden sizde randevu işlemlerinizi birkaç dakika içinde sorunsuz gerçekleştirebileceksiniz. Bunun için http://www.as-visa.com/online-randevu.aspx# adresi işinizi görecektir. İlgili yerleri doldurduktan sonra istediğiniz tarih için site size randevu verecektir.

Macaristan Vize Randevu İptali

Macaristan vize randevu iptali içinde AS Visa Solutions şirketinin web sitesi kullanılabilir. Yukarıda randevu almak için kullanacağınız link üzerinden iptal işlemleri de yapılabilmektedir. Sizin bu aşamada tek yapmanız gereken ilk menüde yer alan seçeneklerden “ randevu sorgulama / iptal” kısmını seçmek olmalıdır.

Bu işlem sonrasında randevunuz site tarafından iptal edilecektir. Eğer aklınızda soru işaretleri var ise 0212 245 95 95 adresinden şirketin çağrı merkezinden aklınızda ki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Yorum yapın