Macfit Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Macfit pek çok farklı şehirde şubesi bulunan nadir spor salonlarından biridir. İçerisinde farklı spor aletlerinden değişik programlara kadar hizmet sunumları yapılabilmektedir. Bu sayede spor yapmak sıkılmadan eğlenceli bir şekilde gerçekleşmektedir. Üstelik artık bir marka haline gelen Macfit’te belli standartlar bulunmaktadır. Böylece özellikle spor aletlerinde sorunlarla karşılaşılma olasılığı neredeyse yoktur.

Spor yapmak konusu bazen sakatlıklar bazen yoğunluktan ötürü ertelenebilmektedir. Böyle durumlarla karşı karşıya kalındığında Macfit üyelik iptalinden yararlanmak mümkündür. Üyeliklerin iptal edilebilmesi için taleplerin her ayın 1’i ve 25’i arasında üye olunan spor salonuna iletilmesi gerekmektedir. Kaliteli bir kurum olan Macfit, talepler neticesinde işlemleri hızlı bir şekilde başlatmaktadır. Üstelik senelik ya da altı aylık üyelik alan sporseverler iptallerinden sonra ödemelerini iade olarak alabilmektedir. Bunun için hizmet bedelleri düşürülerek hesaplamalar yapılmaktadır.

Macfit Üyelik Dondurma  

Üyelik iptalleri, kesin sonuçlar vermektedir. Fakat bazı durumlarda tatiller ya da geçici nedenler yüzünden spor yapılamamaktadır. Geçici durumlar için kullanıcıların üyeliklerini iptal ettirmelerine gerek yoktur. Macfit üyelik dondurma avantajı da sunmaktadır. İptallerde olduğu gibi dondurma işlemlerinde de başvuru tarihleri her ayın 1’i ve 25’i arasındadır.

Ancak kullanıcıların devamlı şekilde dondurma talebi vermeleri mümkün değildir. Firma, bu hakkın kullanımını 12 ayda bir kez olarak sınırlandırmıştır. Bir sene içinde birden fazla kez üyelik dondurması yapılamamaktadır.

Yorum yapın