Metro Turizm Bilet İptal ve İade İşlemleri

Metro Turizm benimsemiş olduğu hizmet politikası sayesinde ülkemizdeki kara yolu ulaşım sektöründe bir lider haline gelmiştir. 1221 otobüsü ile oldukça fazla yere seyahat imkânı sağlayan Metro Turizm otobüslerinin yaş ortalamasının 3’ü geçmesine müsaade etmemektedir. Bu sayede firma ile yapılan yolculuklarda konfor her daim sağlanabilmektedir.

Kişisel verilerin korunması kanını kapsamında hareket eden Metro Turizm bilet işlemlerini uzun zamandan bu yana online sistemler üzerinden de yürütmektedir. Bu sayede yolcular evlerinin konforunda biletlerini sayın alabilmektedir. Aynı zamanda biletleri üzerinde değişim ve iptal gibi ayrıcalıklı işlemler de görebilen yolcular, kaliteli hizmet almanın keyfini sürebilmektedir.

Metro Turizm Bilet İadesi

Metro Turizm bilet iadesi için Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin maddelerine göre hareket etmektedir. Yönetmelik müşterilerin bilet iptal ve iadesi için neler yapması gerektiğini açık bir şekilde belirtmiştir. Yolcular biletlerini bayilerden temin ettiklerinde iptal işlemleri için hareket saatinden 24 saat öncesine kadar başvurularını yapmış olmak zorundadır. Sürenin 12 saate inmesi biletlerin iptalinin yapılmasına mani olarak açık bilet işlemlerini mümkün kılmaktadır.

Bireyler Metro Turizm bilet iptali için online sistemler üzerinden de hareket edebilmektedir. Kullanıcıların firmanın internet sayfasındaki iletişim bölümünden yetkililer ile anında iletişim kurması mümkündür. Yetkililer tarafından yapılan yönlendirmeler e – biletlerin de iptal veya iade kapsamına girmesini sağlamaktadır. Ayrıca alınan biletlerin sefer saatlerinin değişimi de gerçekleştirilebilmektedir.

Metro otobüs biletleri ile ilgili iptal, iade ve değişiklik taleplerinizi hızlı bir şekilde çözmek için 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezini arayarak yardım alabilirsiniz.

Yorum yapın