Millenicom Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Millenicom abonelikleri karşılığında farklı telefon ve iletişim hizmetlerinin temini mümkündür. Merkezi Almanya’da olan firma 2004 yılından bu yana aktif bir çalışma hayatı sürmektedir. Üstelik hizmet alımları hem konutlar hem de işyerleri için sağlanmaktadır. Fiyat açısından esnek olması Millenicom özelikleri arasında en dikkat çekenlerinden biridir. Millenicom aboneleri iptal işlemleri için de abonmanlıklarda olduğu gibi kendilerini zahmete sokmadan hareket edebilmektedir.

Millenicom Abonelik İptallerinde İşlemler        

Millenicom abonelik iptali için farklı yöntemlerin izlenmesi mümkündür. Firma işlemlerinin gerçekleşebilmesi için müşterilerinin herhangi bir kuruma gitmek zorunluluklarını ortadan kaldırmıştır. İptaller için biri sabit olmak üzere iki farklı telefon numarası kullanılmaktadır.

Aboneliklerini iptal ettirmek isteyen kullanıcılar 0850 333 0 333 numaralı müşteri hizmetlerine gerekli taleplerini iletebilmektedir. Aynı şekilde 0212 709 70 30 numaralı telefon da talepleri kabul etmektedir. Taleplerin işleyebilmesi için bir dilekçe hazırlanarak kimlik fotokopisi ile birlikte firmaya faks olarak gönderilmesi istenmektedir.

Kullanıcıların Millenicom abonelik iptal taleplerini iletmek için web üzerinden hareket etmeleri de alternatifler arasındadır. Bunun için hat sahiplerinin yine dilekçe ve kimlik fotokopilerini info@milleni.com.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

Belgelerin tam olması halinde iptal talepleri kısa süre içerisinde yürürlüğe girmektedir. Ayrıca süreç hakkında genel çağrı merkezinden bilgi edinimi sağlamak da mümkündür. Firma, iptalin gerçekleşmesi halinde müşterilerine gereken bilgilendirmeyi otomatik bir şekilde yapmaktadır.

Yorum yapın