Modacruz Hesabı Nasıl Dondurulur?

İnternet üzerinden alışveriş yapmak özellikle son yıllarda dünyada da ülkemizde de bir çılgınlık haline gelmiştir. Fakat alışverişlerin şeklinin değişmesi kısa süre önce değişmiştir. Artık pek çok ürüne ikinci el olarak erişim sağlamak mümkündür.

Üstelik lüks ürünlerin ikinci el olarak alınması maddi açıdan büyük kar edilmesini garantilemektedir. Modacruz, ikinci el alışverişlerde en iyi uygulamalardan biri olarak gösterilmektedir. Ancak özellikle kadınlar bazen kendilerine hâkim olamamak gibi çeşitli nedenler yüzünden Modacruz hesap dondurma olanaklarını kullanmak istemektedir.

Modacruz Hesap Silme

Modacruz hesabı dondurmak ya da hesabın silinmesi için hemen her uygulamada yer alan özelliklerin kullanımı mümkün değildir. Yani üyeler, ayarlar bölümlerine giriş yaparak hesap ayarlarından üyeliklerini silememektedir. Üyelik silmek ya da dondurmak için iki farklı yöntem üzerinden hareket edilmesi gerekmektedir. Öncelikle Modacruz sitesinde bir çağrı merkezi göze çarpmaktadır. Çağrı merkezine bağlantı kurularak gerekçeler gösterilip hesap dondurma talepleri iletilebilmektedir.

Kullanıcıların Modacruz hesap silme ya da dondurma işlemlerindeki ikinci yol da talebe dayanmaktadır. Bireyler bu kez taleplerini mail yöntemi ile yetkililere gönderebilmektedir. İki şekilde de talepler öncelikle gereken inceleme sürecini geçirmektedir.

İncelemeler neticesinde hesapların kapatılması ya da dondurulması halinde bilgilendirme mailleri gönderilmektedir. Taleplerden sonra sisteme giriş yapmak yerine mail adreslerinin kontrolü daha doğrudur. Çünkü dondurulmadan sonra var olan şifreyle siteye yeniden giriş yapmak mümkündür.

Yorum yapın