Modanisa Ürün İptal, İade ve Değişim Hakkında

Modanisa, özellikle tesettür giyim konusunda kendini bir hayli geliştirmiş olan alışveriş sitelerinden biridir. Sitede satış yapılan ürünlerin iptal, iade ya da değişimleri rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun için kullanıcıların gerekli şartlar altında hareket etmeleri yeterlidir.

Öncelikle site üyeleri almak istedikleri ürüne onay vermelerinden sonra pişmanlık yaşayabilmektedir. Bu gibi durumlarda acele etmek gerekmektedir. Çünkü Modanisa sipariş iptali yapabilmek için siparişin kargoya verilmemiş olması şarttır. Kullanıcılar siparişleri kargoya verilmeden önce, sipariş numaralarını bilerek sitenin müşteri hizmetlerine telefon açmalıdır. Destek hattı olarak da bilinen müşteri hizmetleri 0850 333 64 72 numaralı telefon numarası üzerinden çalışmaktadır.

Modanisa Değişim İşlemleri

Ürünlerin kargoya verilmesinden sonra ise iptal işlemleri yerine değişim ya da iade işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Öncelikle Modanisa ürün değişimi için anlaşmalı kargo firmasına ürünün içinden çıkan formun gerektiği gibi doldurularak gidilmesi gerekmektedir. Kullanıcılar kargo ile değişim talebi vermelerinin ardından yukarıda belirtilen müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gereken bilgileri elde edebilmektedir.

Modanisa ürün iadesi de değişimlerle aynı sistem üzerinden çalışmaktadır. Ancak ürünlerin iade edilebilmesi için herhangi bir hasara uğramamış olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde iade talepleri kabul edilmemektedir. Ürünlerin kargoya verilmesinden sonra müşteri hizmetleri ürünün merkeze ulaşması ile birlikte bireyleri aramaktadır. Bu sayede ürün iadeleri onaylanmaktadır. Ücret ödemesi ise ortalama 14 iş gününde yapılmaktadır.

Yorum yapın