Mynet Üyelik Kapatma

Mynet ülkemizde bulunan ilk Türkçe internet platformu olmak özelliği taşımaktadır. Kullanıcılarına pek çok alanda hizmet veren platform ilk olarak 1999 yılında kullanılmaya başlamıştır. site içerisinde son dakika haberleri güncel haberler, hava durumu ya da online şekilde oynanan oyunlara erişim sağlanabilmektedir.

Kullanıcıların Mynet adresinde oyun oynamak ya da haberlere yorum bırakabilmek için üye girişi yapmaları gerekmektedir. Bireyler rahat bir şekilde başlattıkları üyeliklerini Mynet üyelik kapatma işlemlerinden aynı rahatlık çerçevesinde sonlandırabilmektedir. Kullanıcılar gereken güvenlik adımların atlanmaması koşuluyla hesaplarını sadece birkaç dakika içerisinde kapatabilmektedir.

Mynet Hesabı Nasıl Silinir?

Mynet hesabı silmek için bireylerin kullanmaları gerekli olan link; http://uyeler.mynet.com/removemember.jsp şeklindedir. Kullanıcılar bu linke tıklayıp işlem görebilmek için sitede oturum açmak zorundadır. Sitede hesap açılmadan linke tıklanması zaten bireyleri öncelikle login sayfasına yönlendirmektedir. Adımların belirtilen sıra ile atılmasından sonra ise hesap kapatma işlemlerinin görüleceği sayfanın görüntülenmesi mümkün olmaktadır.

Bireyler açmış oldukları Mynet hesap kapatma sayfasında birkaç bilgi girişi yapmak zorundadır. Öncelikle site, üyelik silme işlemlerinin hangi sebeplerden ötürü yapıldığı sorusunun yanıtını istemektedir. Sonrasında ise kullanıcıların güvenlikleri nedeni ile onay vermeden önce şifrelerini sisteme girmeleri gerekmektedir.

Şifre girişlerinden sonra onayları kabul eden sistem bireylerin üyeliklerini silmektedir. Kullanıcılar bir daha aynı bilgiler ile Mynet adresine giriş yapamamaktadır. Ancak farklı bilgiler kullanılarak yenide Mynet hesabı açılabilmektedir.

“Mynet Üyelik Kapatma” üzerine 5 yorum

  1. KOCA BİR YALAN, YÖNELTİLEN ADRES İŞLEM YAPMIYOR. HİÇBİR AÇIKLAMA VS YOK. HİÇBİR MUHATAP YOK. AMA PARA ALACAĞIZ AÇIK AÇIK AÇIKLAYICI OLARAK YAZILIYOR. YAZIK.

    Cevapla
  2. yöneltilen adres işlem yapmıyor hata veriyor. Üstelik müşteri temsilciside hala bu adrese yönlendirerek adeta dalga geçiliyor. Tüm adli yasal haklarımı kullanacağımı MYNET’İN BİLMESİNİ İSTERİM.

    Cevapla

Yorum yapın