N11 Üyeliği Nasıl Silinir?

N11.com adresi 2013 yılında Doğuş Planet tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bireyler site sayesinde interneti aracı haline getirerek online şekilde alışveriş yapabilmektedir. Yapılan alışverişlerin kapsamının büyük olması N11 farklarındandır. Kullanıcılar sitede kitaptan beyaz eşyaya hatta teknolojiye kadar akıllarına gelen her türlü eşyayı temin edebilmektedir.

Bireylerin N11 adresine sitenin mobil uygulaması üzerinden erişim sağlamaları alışverişlerin daha keyifli hale gelmesini sağlamıştır. Ancak birden fazla hesabı bulunan ya da hesaplarını kapatmak isteyen bireylerin varlığı da bilinmektedir. Kullanıcılar N11 üyelik silmek için site içerisinde az sonra da anlatılacak olan yönlendirmeleri takip ederek istedikleri sonucu elde edebilmektedir.

N11 Hesabı Nasıl Kapatılmalıdır?

N11 hesabı kapatmak için ilk adım https://www.n11.com adresinin açılmasıdır. Kullanıcılar sitenin ana sayfasında bulunan hesabım bölümünün giriş yap kısmından siteye üye girişi yapmalıdır. Sonrasında bireylerin ana menüde hesabım başlığı görmeleri sağlanmaktadır. Üyeliklerini sona erdirmek isteyen kullanıcılar bu alana giriş yapmalıdır. Uzun bir alt menü açan hesabım linkinden diğer işlemlerin seçilmesi gerekmektedir.

Kullanıcılar N11 hesap silme işlemlerinde açılan sayfasının en sağındaki menüye odaklanmalıdır. Bu alanın alt kışında bilgilerim başlığı altında “Üyelik İptali” seçeneği yer almaktadır. Sonrasında ise açılan sayfadaki “Üyeliğimi İptal Et” butonuna basılmalıdır. Bu buton aktif değilse kullanıcılar çağrı merkezi ile irtibat kurmalarının ardından anlatılan işlemleri tekrar yaparak N11 üyeliklerine son verebilmektedir.

Yorum yapın