Netlog Hesap Kapatma İşlemleri

Netlog kuruluş yeri Belçika olarak bilinen sosyal ağlardan biridir. İlk zamanlarda istediği kadar kullanıcıya sahip olamayan site, son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Site aracılığı ile yeni arkadaşlıklar kurulması mümkündür. Bireyler yeni arkadaşlıklarının yanı sıra hali hazırda tanıdıkları çevreleri ile de Netlog sayesinde iletişim kurabilmektedir. Ancak popülerliği artmış olsa da sosyalleşme siteleri her geçen gün sayısını artırmaktadır. Bu da kullanıcıların hesaplarını kapatarak yeni sitelere yönlenmelerine neden olmaktadır.

Arkadaşlık sitelerinin en büyük özelliklerinden biri kullanımlarının kolay şekilde kavranabilmesidir. Netlog da bu bağlamda üyelerine yardımcı olmaktadır. Böylelikle siteye üye olurken zorlanmayan kullanıcılar Netlog hesap silme işlemlerine soyunduklarında da herhangi bir zorlukla karşılaşmamaktadır. Ancak kullanıcıların hesaplarını kapatabilmeleri için sistem şifrelerini biliyor olmaları gerekmektedir. Aksi halde az sonra verilecek olan hesap kapatma linki açılamayacağından ötürü hesapların kapatma işlemleri de gerçekleşmemektedir.

Netlog Hesap Silme

Kullanıcılar için site tarafından hazır şekilde sunulan Netlog hesap silme linki; http://tr.netlog.com/go/settings/account/view=delete şeklindedir. Bireyler sitede hesap açmışlarsa bu linki tıklamalarının ardasından anında hesap silme sayfasına yönlendirilmeleri sağlanmaktadır. Sistem hesap silme konusunda birden fazla kez onay istemektedir. Kullanıcılar kararlı olmaları halinde ekranlarında gördükleri her soruya onay vermelidir. Son bölümde yer ala Hesabı Sil butonuna basan kullanıcılar Netlog hesaplarını kapatmış sayılmaktadır. Kullanıcı ismi ile giriş yapılamadığı sürece hesap hep kapalı kalacaktır.

Yorum yapın