Nilüfer Turizm Bilet İptal İade

Şehirlerarası kara yolu taşımacılığına 2005 yılında başlayan Nilüfer Turizm hizmet kalitesini zirveye çıkararak yoluna devam etmektedir. Bunun için yolcularına oldukça güvenli bir seyahat ortamı yaratan firma, aynı zamanda müşterilerinin haklarını da gözetmektedir. Böylece yolculuklarında Nilüfer Turizmi tercih eden bireylerin seyahatlerinden memnun kalmaları sağlanmaktadır.

Nilüfer Turizmin en önemli özelliklerinden biri Türkiye’nin en büyük seyahat sitesine sahip olmasıdır. Bireyler bu sayede Nilüfer Turizm bilet işlemleri konusunda acentelere gitme zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. Akıllı cihazlar üzerinden de satın alınabilen biletler iptal ve değişim gibi ek avantajlarla birlikte sunulmaktadır. Sunulan avantajlardan yararlanabilmek için firmanın kurallarına göre hareket şarttır.

Nilüfer Turizm Bilet İptali

Nilüfer Turizm bilet iptalini internetten yapmak isteyen kullanıcıların biletlerini online ortamdan almış olmaları önemlidir. Ayrıca az sonra bahsi geçecek olan husus biletini e – bilet şeklinde satın alıp acentelerden teslim almamış müşteriler için geçerlidir. Bu şartlara uyum sağlayan kullanıcılar hareket saatine 2 saat kalana kadar online işlemler bölümünden biletlerini iptal ettirmek hakkına sahiplerdir. Online olarak biletinizi iptal etmek istiyorsanız www.nilufer.com.tr sitesini ziyaret ederek, online işlemler kısmından bilet işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Nilüfer Turizm bilet işlemleri hakkında detaylı bilgiler almak için 0850 222 00 99 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bireylerin Nilüfer Turizm bilet iptal iadelerinde acente biletleri için farklı bir politika uyguladığı bilinmektedir. Kullanıcılar yolculuk biletlerini bayilerden temin etmişlerde iptal ve değişim için en az 12 saat öncesinde başvuru yapmak zorundadır. Personelle kurulan irtibatlar neticesinde zaman konusunda gereken saate uyulmuşsa acente biletleri de iptal edilip sefer saatleri değiştirilebilmektedir.

Yorum yapın