Nordvpn Hesap Üyeliği İptal Etme

VPN, ülkemizde pek çok internet kullanıcısı tarafından tercih edilen programlar arasında bulunmaktadır. Bu tip programlar bireylerin internet bağlantılarını yönetmelerine ve ülkemizde yasaklanmış olan pek çok siteye anında erişim sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Nordvpn de verdiği hizmetler çerçevesinde en çok tercih edilen VPN programları arasında yerini almaktadır.

Nordvpn kullanımı belli bir dönem herhangi bir ücret ödenemeden yapılabilmektedir. Bu döneme deneme süreci ismi de verilmektedir. Bireyler deneme süresinden sonra belirlenen ücretler dâhilinde Nordvpn kullanımlarına devam edebilmektedir. Abonelik çerçevesinde verilen hizmetler ile işleyen programda Nordvpn hesap silinmesi gibi seçenekler de kullanıma sunulmaktadır.

Nordvpn Hesabı Kapatma

Bireylerin Nordvpn üyelik silme işlemleri için öncelikle ödemeler konusunda kendilerini garantiye almaları gerekmektedir. Bunun için ilk adımda sistemin ayarlar bölümünün açılması ve otomatik ödeme talimatının iptal edilmesi lazımdır. Bireyler Payment gibi ödeme seçeneklerinin yer aldığı ayarlar kısmının alt tarafındaki Cancel ile başlayan yazıya onay vererek otomatik ödemelerini iptal edebilmektedir.

NordVPN internet sitesine giderek e-posta adresiniz ve şifrenizle hesabınıza giriş yapınız. Sonrasında ise profilinize giderek “ödemelerin” altında bulunan “Aboneliği iptal et” seçeneğine tıklayınız. Resimdeki iptal işleminden sonra iptal etme nedeninizi seçerek işlemlere devam edin. Sonuç olarakta sarı renkte olan “Aboneliğimi İptal Et” seçeneğine tıklayın. Bu işlemler neticesinde vpn aboneliğinizin sadece otomatik yenilenmesi sonlandırılır.

Otomatik ödeme talimatlarının iptal edilmesi sırayı Nordvpn üyelik iptaline getirmektedir. Bu alanda bireysel olarak yapılacak işlemler yetkililere mail atmaktan oluşmaktadır. İrtibatlar için sitede yer alan mail adresi tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda Nordvpn adresinde canlı destek hattı da yer almaktadır. Her iki sistem de iptal taleplerini değerlendirmektedir. Bu sayede Nordvpn üyeliklerinin iptal edilmesi yetkili onaylarının arkasından gerçekleşmiş olmaktadır.

Yorum yapın