Norton Antivirüs Otomatik Abonelik Yenileme İptali

Anti virüs programları bilgisayarların sağlıklı işleyişi için son derece önemlidir. Günümüzde internet üzerinde zararlı birçok yazılım ve uygulama piyasaya sürülebilmektedir. Teknoloji çağında olunmasından dolayı bu uygulamalarının tamamının takibini yapmak da son derece zordur. Bu noktada anti virüs program ve yazılımları karşımıza çıkmakta ve yardımcı olmaktadır.

Bilgisayar ile ilişkisi olan her detayı ayrıntılı bir biçimde tarayarak günlük raporlar halinde sunabiliyorlar. Bu programlar arasında Norton Anti Virüs ve Yazılım Koruma Programı da sık sık tercih edilmektedir. Otomatik yenileme fırsatı ile lisanslı kullanım tercihi yapan üyeler bu yenilemeyi sona erdirebilmektedir. Norton abonelik iptali gibi otomatik yenileme iptali de rahatlıkla yapılabiliyor. Bu da kullanım kolaylığını beraberinde getiriyor ve uygulamayı ön plana taşıyor.

Norton Otomatik Yenilemeyi Nasıl Kapatırım?

Norton otomatik yenilemeyi kapatma işlemi için öncelikle programın ana sayfasına ulaşmak şarttır. Norton oturum aç bölümüne ulaştıktan sonra gerekli bilgileri vermek zorunludur. İsim ve parola bölümleri doldurulduktan sonra ise abonelik sayfasına ulaşılabilir. Bu bilgilere resmi internet sitesi yerine program dökümasyonundan da erişim sağlanabilir. Abonelik bölümünde programın tercih edilen özelliklerini kullananlar ürün iptali yapabilirler.

Her ürünün yanında Norton otomatik yenilemeyi kapat butonu da bulunur. Bu butona tıklandığı anda talepler anında işleme alınır. Verilen bilgiler üzerinden otomatik olarak para çekme süreci doldurulur ve aboneler amaçlarına ulaşır.

Yorum yapın