Odamax Rezervasyon İptal ve İade İşlemleri

Odamax adresi üzerinden farklı tatil yerlerinden erken rezervasyon yaptırılması mümkündür. Erken rezervasyon ise konaklama ücretlerini yarı yarıya indirerek kar elde edilmesini sağlamaktadır. Üstelik Odamax otel rezervasyonu kapsamında iptal de iade olanakları ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu bağlamda Odamax üzerinden işlem görebilmek için öncelikle siteye üye olunması istenmektedir.

Kullanıcıların Odamax otel rezervasyon iptali için www.odamax.com adresine üye girişi yapmalar istenmektedir. Sonrasında ise “Benim Rezervasyonlarım” bölümü açılmalıdır. Bahsedilen bölümde iptal ya da değişim süresi geçmemiş olan rezervasyonlar görülmektedir. Rezervasyonların üzerine tıklanması ile birlikte hangi işlem yapılmak isteniyorsa kısa süre içerisinde halledilmektedir. Ayrıca iptal ya da değişimler neticesinde işlemlerin onaylanması halinde kullanıcılar mail adreslerine gönderilen açıklamalar ile bilgilendirilmektedir. Bu sayede akıllarda soru işareti kalmamaktadır.

Odamax Rezervasyon İptali Hakkında

Odamax iptal ve iade açısından genel bir prosedür uygulamaktadır. Öncelikle bazı rezervasyon tiplerinde iptaller neticesinde sorgusuz olarak ücret iadesi yapılabilmektedir. Bunun için sadece iade zamanına riayet edilerek gereken işlemlerin uygulanması yeterli olmaktadır. Ancak her otel odasının standardı aynı değildir. Bu bağlamda bazı odalarda iade yapılması söz konusu değildir. Bu tip odaları rezerve eden bireyler iptal hallerinde ödedikleri ücretleri geri alamamaktadır.

Ancak öncesinden gerekli bilgilendirmeler yapıldığı için sorun çıkmamaktadır. Bireylere her ihtimale karşın ücretsiz iptal olanağı olan odalar tavsiye edilmektedir.

Yorum yapın