Odnoklassniki Hesabı Nasıl Kapatılır?

Odnoklassniki özellikle Rusya üzerinde oldukça sık kullanılan arkadaşlık sitelerinden biridir. Ülkemizde de son yıllarda video izleme platformu şeklinde kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle donmadan video izlenmesini sağlayan bu sistem, üyelik şartı ile görüntü kalitesinde piksel yükseltmesi yapmaktadır. Üstelik kullanıcıların siteye üye olabilmeleri için ücret talebi yapılmamaktadır. Bireyler siteye üye olmak konusunda yakaladıkları pratik işlem garantisini üyeliklerini silerken de yakalayabilmektedir.

2006 yılından bu yana kullanılan ve kısaltılmış ismi Ok.ru olan site, Ok.ru hesap silme işlemleri geçmişte daha sıkıntılıydı. Çünkü sitenin dil opsiyonları arasında Türkçe bulunmuyordu. Ancak günümüzde hesaplarını silmek isteyen kullanıcılar sitenin Türkçe dil desteği alması sayesinde işlemlerini sadece birkaç dakika içerisinde halledebilmektedir. Kapatma işlemlerinin yapılabilmesi için öncelikle siteye üye girişi yapılması gerekmektedir.

Odnoklassniki Üyelik Silme

Kullanıcı isimlerini unuttukları için sisteme giriş yapamayan kullanıcılar Odnoklassniki şifrelerini yeniden talep edebilmektedir. Bireylerin şifre yenilemelerinden sonra Odnoklassniki hesap kapatma işlemlerine başlayabilmeleri için profillerine gelmeleri gerekmektedir. Bu alanda bireyler için özel şekilde ayarlar bölümü oluşturulmuştur. Kullanıcılar ayarlar bölümünden hesapları ile alakalı olan ayarlar sekmesini açmalıdır. Açılan hesap ayaları bölümünde hesabın silinme seçeneği anında kendini göstermektedir. Hesaplarını silmek konusunda tereddüt yaşamayan kullanıcılar bu butona basmalıdır. Sonrasında yeniden bir onay kutusu ekranlara gelmektedir. İkili onay sisteminin ardından kullanıcıların Odnoklassniki adresinde açmış oldukları hesapları sorunsuz bir şekilde silinebilmektedir.

Yorum yapın