Özkaymak Otobüs Bileti İşlemleri

Özkaymak Turizm yıllar boyu kazanmış olduğu tecrübe çerçevesinde müşterilerine güvenilir bir yolculuk garantisi vermektedir. Bireyler Özkaymak araç filosunun kalitesi sayesinde seyahatlerinde aynı zamanda kontör avantajı da elde etmektedir. teknolojik gelişmeler konusunda duyarlı olan firma, uzun zaman önce online sisteme de geçiş yapmıştır.

Özkaymak Turizm ile yolculuk yapmak isteyen bireyler bilet işlemlerini internet üzerinden direkt siteye giriş yaparak halledebilmektedir. Özkaymak bilet işlemlerinde firmanın Android ve IOS olarak ücretsiz bir şekilde sunmuş olduğu uygulamalardan istifade etmek de mümkündür. online işlemler kapsamında bilet alım, açığa alım ya da iptal ve iade sistemleri de yer etmektedir.

Özkaymak Bilet İptal ve İadesi Nasıl Yapılır?

Bireyler Özkaymak iptal ve değişikliği konusunda yasaların gerektirdiği şekilde hareket etmektedir. Kanunlara göre yetki belgesine sahip olan bireyler otobüs hareketinden 24 saat öncesinde kadar biletlerini iptal etmek hakkına sahiplerdir. Müşteriler sahip oldukları bu hak için Özkaymak Turizmin internet sitesi üzerinden işlemlerini görebilmektedir.

Karayolu taşıma yönetmeliğine göre otobüs saatine 12 saat kaldığında izlenmesi gereken politika değişim göstermektedir. Özkaymak bilet iptali bu nedenden ötürü harekete 12 saat ya da daha az bir zaman kalmışsa yapılmamaktadır. Bunun yerine müşteriler 6 ay geçerli olan açık bilet elde etmektedir. Açık biletler de acentelerden ya da internet sitesindeki “Açık Bilet Kullan” bölümünden değerlendirilebilmektedir.

Özkaymak otobüs biletlerinin iptali telefon ile gerçekleştirilmemektedir. İnternetten satın alınan otobüs biletlerinde ise teslim alınmadığı takdirde online işlemler aracılığıyla sefer saatine 3 saat kalana kadar değişiklik işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı aracılığı ile satın alınan biletlerde para iadesi yapılmamakta olup, kredi kartı hesabınıza geri iade işlemi yapılmaktadır.

İade işlemleri ve detaylı bilgiler için firmaya ait çağrı merkezini 0.332 265 26 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorum yapın