Paycell Kart İptal Etme

Paycell kart turkcel tarafında sunulan bir hizmettir. Paycell kart banka hesap kartları ya da kredi kartların ile arsında pek bir fark olmayan bir karttır. Paycell kartı mağazalarda ve internette diğer kartların kullanıldığı her yerde kullanılabilir. Paycell Kart kullanımı için başvuruya, sözleşme imzalamaya, kefil göstermeye gerek yoktur. Paycell Kart kullanmak için sadece bir cep telefonu numarası ve TC vatandaşı olmanız gerekmektedir. Paycell kart iptal etme ve Paycell kart tarafından sunulan ödeme kolaylığı ve diğer birçok hizmetten faydalanmak isteyenler 0850 622 60 60 Paycell Çağrı Merkezi aracılığıyla Paycell kart hesabını kapatabilmektedir.

Paycell karta kayıt için cep telefonu numarası ve güncel e-posta adresi yeterli olmaktadır. Paycell kart kayıt olmak için herhangi bir yaş sınırı bulunmaktadır. Ayrıca hesap işletim ücreti ve yıllık kredi kartı aidatı gibi masrafları da bulunmaktadır. Üstelik Paycell Kart sahipleri her 1 TL harcamaya 5 MB internet kazanmaktadır. Paycell kart yalnızca Turkcell müşterileri için değildir. Türk telekom, vodafone ve diğer tüm operatörlere açık olan bir hizmettir.

Paycell kart, Turkcell mağazaları, turkcell.com.tr, D&R mağazaları, d&r.com.tr, hepsiburada.com, n11.com ve PTT şubelerinden alınmaktadır. Ayrıca Paycell uygulaması üzerinden sanal kartta oluşturulmaktadır.

Paycell Kart aktif etmek için Turkcell bayilerinden destek alanabilinmektedir. Diğer bir yöntem ise Paycell uygulaması üzerinden aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

  1. Paycell uygulamasına giriş yapılır.
  2. “Hesabım” ekranındaki “Paycell Kart” alanına girerek “Kart Ekle” butonuna tıklanılır.
  3. Kart aktivasyon adımından kart bilgileri eklenir ve Paycell Kart aktif edilir.

Sanal Kart oluşturmak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  1. Paycell uygulamasına giriş yapılır.
  2. “Hesabım” ekranındaki “Paycell Kart” alanında “Sanal Kart Oluştur” butonuna tıklanılır.
  3. “Kart Kayıt Adı” girilir ve “Kart Saklama Sözleşmesi’ni okudum kabul ediyorum” bölümü işaretlenir.
  4. Sanal Paycell Kart’ınız kullanıma hazır hale gelir.

Paycell kart ile ilgili sorular için 0850 622 60 60 numaralı Paycell Müşteri Hizmetlerinden bilgi alınmaktadır.

“Paycell Kart İptal Etme” üzerine 2 yorum

Yorum yapın