Payoneer Hesap Kapatma ve Üyelik İptali

Payoneer, Amerika merkezli finansal hizmetler sunan bir şirkettir. Online olarak para transferleri ve dijital ödeme hizmeti vermektedir. Payoneer platformu 200 ülkede hizmet veren Payoneer, sınır ötesi ödemeler, işletme sermayesi, vergi çözümleri ve risk yönetimi gibi hizmet paketleri sunmaktadır. Bazı Payoneer kullanıcıları gerek şirket hizmetinden memnuniyetsizlik gerekse özel nedenlerden dolayı hesap kapatma veya silme talebinde bulunabilmektedir. Bizde bu yazımızda payoneer hakkında kısa bilgiler verdikten sonra “payoneer hesap silme nasıl yapılır?” ve “payoneer hesap kapatma” gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Payoneer ödeme sistemi, 150’den fazla yerel para birimini algılayabilmektedir. bir çok avantaja sahip olması nedeniyle dünya da popülerliği artmaktadır. Ülkemizde Paypal’ın işlemlerine son vermesinin ardından tüm ilgi Payoneer’e geçti. Paypal oranla daha güvenli, daha hızlı ve avantajlı bir hizmet sunmaktadır. Küresel ödemeler platformunda bulunan hesap sahipleri, banka hesapları, Payoneer e-cüzdanına veya online olarak veya satış noktalarında kullanılabilen yeniden yüklenebilen ön ödemeli banka kartına para gönderip alabiliyor. Şirket, özellikle sınır ötesi B2B ödemelerinde uzman olarak adlandırılmaktadır. Sınır ötesi banka havaleleri, online ödemeler ve banka kartı hizmetleri ile sınır ötesi işlemler sağlamaktadır. Kısaca payoneer kart avantajları;

  • Payoneer Kart, MasterCard güvencesiyle daha güvenli bir hizmet sunmaktadır.
  • Platform üzerinden yapılan işlemlerde komisyon oranları oldukça cazip seviyelerdedir. Tercih edilmesinde en önemli faktörlerden bir tanesidir.
  • Dünya geneline yayılmış tanınan ve bilinen bir ödeme sistemi bulunmaktadır.
  • Payoneer birden fazla kaynak veya firma ile ödeme alamaya imkan vermektedir.
  • Kullanıcı sisteme bir banka hesabı tanımlaması durumunda Türkiye’de bulunan tüm bankalar para transferi yapabilmektedir.
  • Sahip olduğu altyapı nedeniyle yeni nesil algoritmalara sahiptir.
  • Google, amazon ve daha bir çok büyük şirket bu platform üzerinden ödeme almaktadır.
  • İşletme sahipleri 1000 dolar limite ulaşıldığında bir defaya mahsus 25 dolar hediye vermektedir.
  • ilk hesap açma esnasında istenen yıllık 29,95 dolar hesap ücretinin 25 doları geri iade edilir.
  • Türkçe de dahil olmak üzere birçok dilde desteği bulunmaktadır.

Payoneer Hesap İptali

Payoneeer yukarıda da anlaşılacağı üzere kurumsal bir şirkettir. Kullanıcı odak bir hizmet anlayışı olması nedeniyle müşterilerinin iptal taleplerini iletişim merkezleri üzerinden sağlamaktadır. Payoneer müşteri hizmetleri numarasını arayarak payoneer hesap iptali işlemini gerçekleştire bilirsiniz. İptal talebinden bulununca müşteri temsilcisi sizlere neden iptal etmek istediğinizi sorarak sizleri tekrar kazanma yollarını arayacaktır. Payoneer üyelik iptali, hesap kapatma, hesap sieme gibi tüm konular iletişim numarası üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Payoneer hesap iptali talebinde bulunduğunuzda bilmeniz gereken diğer husus hesabınız içerisinde bulunan bakiyenizi geri alabilir ve bu hakkınızı koruyabilirsiniz. Payoneer hesap iptali talebinde bulunmak isteyen kişilerin profillerinde yer alan şart ve koşullar yazısını bir kez okumalarını tavsiye ederiz. Bu sayede sahip olunan haklar hakkında bilgilenmiş olacak ve mağduriyet yaşamamış olacaksınız. Umarım bu yazımız sizler için faydalı olabilmiştir. İstek ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmı ile bizlere iletebilirsiniz

Yorum yapın