pCloud Hesap Üyeliği Nasıl İptal Edilir

PCloud birçok ülkeden kullanılabilen bir bulut hesabıdır. Kullanıcılar burada yer alan hesaplarıyla sahip oldukları tüm dosya ve klasörleri saklayabilmektedir. PCloud ilk olarak 2013 yılının Eylül ayında hizmet vermeye başlamıştır. Bu sistem kullanımı kolay olan bir ara yüzüne sahip olmaktadır. PCloud’tan kullanıcılar pek çok platform ve cihaz üzerinden yararlanabilmektedir. Kullanıcılar Apple ve Android cihazlarının yanı sıra Mac, Windows ve Linux gibi işletim sistemleri üzerine pCloud’u yükleyebilmektedir. Böylece kullanıcılar sanal bir sürücü oluşturmaktadır. Kullanıcıların pCloud üzerinde yaptıkları değişiklikler eş zamanlı olarak onların bilgisayarında, telefonunda ve tabletlerinde görülebilmektedir. pCloud tüm cihazlar arasında aynı zamanda güncellenerek insanların daha kolay bir şekilde bundan yararlanmasını sağlamaktadır.

pCloud hesabımı nasıl kapatabilirim?

Her uygulamada olduğu gibi bazen aboneler üyeliklerini iptal ettirme gereği duyabilmektedir. pCloud üyelik iptali de kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Siteden üyeliklerini sildirmek isteyen kullanıcıların yapması gereken aşamalar şöyledir:

PCloud kullanıyor ve ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız:

  • Hesabınıza giriş yapılmış şekilde pCloud adresine gidin.
  • Sağ üst köşe üzerinde yer alan dişli çark simgesine tıklayın ve abonelik yönetimini seçin.

Aboneliğinizin detaylarının olduğu bir sayfaya yönlendirildiğinizde burada yer alan iptal butonuna bastığınızda pCloud abonelik iptali gerçekleşmiş olacaktır.

Bunun yanı sıra ödemenizi PayPal ile yaptıysanız ve pCloud hesap kapatma yapmak istiyorsanız:

  • Paypal hesabına girin
  • Hesabım bölümünde bulunan geçmiş alt sekmesine ulaşın
  • Aşağı doğru açılan Göster menüsünden Abonelikler bölümünü seçtikten sonra Submit tuşuna tıklayın
  • pCloud aboneliğini seçtikten sonra Detaylara tıklayın

Ödeme detaylarının olduğu sayfada aboneliğinizi iptal etmeniz mümkün olacaktır.

Yorum yapın