Pierre Cardin Ürün İptal ve İade Şartları

Kullanıcılar Pierre Cardin internet sitesinden yapacakları alışverişlerinde farklı avantajlar kapsamında hem iptal hem de iade yapabilmektedir. Markanın internet sitesinde bu alan ile alakalı olarak merak edilen soruların tamamının uzun bir şekilde yanıtlandığı görülmektedir.

Pierre Cardin iade işlemleri herhangi bir sebep gösterilmeksizin, alışverişlerden sonraki on dört günde yasal olarak gerçekleştirilebilmektedir. Ancak site, bu alanda müşterileri için ekstra uzatmalar sağlamıştır. Böylece kullanıcılar iade işlemleri için otuz günden oluşan bir süre elde etmişlerdir. Fakat iadelerin kabul edilebilmesi için satın alınan ürünlerin kullanılmamış ya da etiketlerinin zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca mayo, iç çamaşırı ya da çorap gibi ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

Pierre Cardin Ürünlerinde Değişim

Bireyler Pierre Cardin ürün iadesi ya da değişimlerini değişik şekillerde yapabilmektedir. Markanın sadece online satış yapmaması, farklı mağazalarının bulunması bu alanda elde edilen olanaklardan biridir. Bireylerin değişimleri için ellerinde bulunan ürünleri kargo firmalarına götürmeleri ve faturalarını da ürün yanına bırakmaları istenmektedir.

Pierre Cardin ürün değişimini için mağazalar da kullanılabilmektedir. Üstelik ürün değişimlerinde aynı ürünün satın alınması şart değildir. Müşteriler mağaza içerisinde farklı ürünler de satın alabilmektedir. Daha yüksek fiyatlı bir ürün satın alınmak istendiğinde ise ortaya çıkan fiyat farkı ödenmektedir. Ancak mağaza değişimleri sırasında da ürünün muhakkak faturası ile birlikte geri götürülmesi gerekmektedir.

Yorum yapın