Playstation Hizmet Aboneliği Nasıl İptal Edilir ?

Oyun konsol firmaları arasında Playstation büyük bir üne sahiptir. Belirli sene aralıkları dahilinde çıkan yeni ürün ve konsol modelleri büyük ilgi çekmiştir. Oyun ve grafik motorları ile birlikte aracı olarak bu platform üzerinden oynama imkanı sunmuşlardır. Her geçen gün gelişen oyun sektörüne büyük bir aracılık etmektedir. Bilgisayar üzerinde oynanan birçok oyun artık Playstation için de özel olarak üretilmektedir.

Bu bağlamda firma kar elde edebilmek amacıyla Plus üyelik imkanı yaratmıştır. Çevrim içi ve başkalarıyla oynanabilen ürünler için Playstation hizmet aboneliği şartı vardır. Oyunlardan gerekli verimi alamayan kişiler ise Playstation hizmet aboneliği sonlandırma işlemine başvurmaktadır. Bu süreci tamamlamak hızlı ve kolaydır. Bu sayede rahatlıkla işlemler tamamlanabilmektedir.

Hizmet Aboneliğini Nasıl Kapatırım?

Playstation hizmet aboneliğini iptal etmek için konsola bağlanmak şarttır. Bilgisayarlar üzerinden de talep verilebilir. Otomatik ödeme talimatı verilen hesaplarda öncelikli şart yenilemeden 24 saat öncesinde bu talebin verilmesidir. Bu nedenle hızlı davranmak önemlidir.

Playstation Plus ekranına gelinmesinin ardından hesap yönetimi kısmına girilmelidir. Hesap yönetimi bölümünde karşımıza çıkacak olan hizmetler listesi kategorisinde abonelik ve yenilenme tarihleri görülür. Bu abonelikleri 24 saat öncesindeki yenilenmelere kadar rahatlıkla kapatabilirsiniz.

Onaylanan işlemlerin ardından playstation hizmet aboneliği kapatma işlemi tamamlanır. Otomatik ödemeler için de iptal edilen sürecin ardından bir daha ödeme alınmaz ve sorun yaşanmaz.

Yorum yapın