Pubg Mobile Hesap Silme

Son yılların belki de en popüler oyunu olan Pubg, 7den yetmişe herkesin oynadığı türden bir oyun ve milyonlarca kişi bu oyunu severek takip ediyor. Mobil, Steam, Xbox gibi platformlarda oynanılan bu oyun ciddi anlamda bağımlılık yapabilen bir oyun ve birçok zaman insanların sorumluluklarını unutmasını sağlıyor. Bu yüzden de birçok kişi bu oyuna daha fazla vakit harcamamak adına Pubg mobile hesap silme çaresine başvuruyor. Peki bu oyun nasıl silinir?

Pubg Mobile Hesap Silme Nasıl Olur?

Pubg.com/tr sitesine ilk olarak giriş yapıyor ve hemen arkasından “Logged in as” linkine tıklıyoruz ve burada açılan sayfanın en aşağısında “delete account” yazısını göreceksiniz. Bu linke tıkladığınız takdirde sahip olduğunuz hesap da silinecektir. Böylece Pubg mobile hesap silme işleminde başarılı olmuş olacaksınız.

Pubg Mobile Hesap Açma Nasıl Olur?

Pubg mobile hesap açmak için farklı seçenekler bulunuyor. Pubg mobile hesap açmak için Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ hesaplarınızı kullanıp, bu siteden hesap açabilme imkanınız bulunuyor. Bunun yanı sıra mail ile de hesap açabileceğiniz gibi telefon üzerinden de hesap açabilme fırsatı bünyesinde ki oyun severlere sunulmuş. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken guest, yani ziyaretçi hesabı ile giriş yapacak kişilerin oynadıkları oyunu kaydetme özelliğine sahip olmayacaklarını bilmeleri gerekir. Oyundan çıkış yapıp tekrar girdiğiniz de ne yazık ki en baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

Yorum yapın