PuhuTV Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

PuhuTV üyelik yaptırılarak daha iyi şekilde değerlendirilebilen online televizyon sistemidir. Sistem, üyelerinin seyrettikleri dizi ya da filmleri algoritmasına kaydetmektedir. Bu sayede bireylerin izleme listeleri oluşturmak gibi opsiyonları kullanmaları mümkün olmaktadır. Üstelik izleme alışkanlıklarına göre yeni dizi ve film önerileri de PuhuTV tarafından kullanıcılara yapılmaktadır. Böylece uzun süreli araştırmalar yapılmasına gerek kalınmadan zevkle seyredilecek içeriklere erişim sağlanabilmektedir.

PuhuTV Üyelik Silme

Bireyler PuhuTV içeriklerinin tümünü HD görüntü kalitesi üzerinden seyredebilmektedir. Ancak kişisel olarak nitelendirilen nedenler yüzünden PuhuTV üyelik iptali konusunda da çeşitli talepler olduğu bilinmektedir. Bu konuda öncelikle PuhuTV üyeliklerinin aboneliklerle karıştırılmaması istenmektedir. Çünkü PuhuTV ‘ye üye olmak tamamen ücretsizdir. Yani kullanıcılar üyeliklerini iptal ettirmediklerinde herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmayacakladır. Bildirim ve maillerden kaynaklı üyelik iptali istemlerinde ise bildirimlerin kapatılması bir çözüm önerisi olarak sunulmaktadır.

Çözüm önerilerine karşın PuhuTV hesap kapatma konusunda kararlı olan bireylerin hesap ayarlarından işlem görmeleri mümkün değildir. Sistem üyeliklerin iptalinde farklı bir yol haritasını kullandırmaktadır. Üyeliklerini silmek isteyen kullanıcılar PuhuTV iletişim mail adresine bir e-posta göndermelidir.

Mail içerisinde hesapların neden silinmek istendiğine yönelik kısa ve net açıklamalar yer almalıdır. Mail başlığına da hesap silme gibi kısa başlıklar yazılmalıdır. Böylelikle yetkililer taleplere olumlu ya da olumsuz şekilde geri dönüş yaparak işlemlerin sürmesini sağlayacaklardır.

“PuhuTV Üyeliği Nasıl İptal Edilir?” üzerine bir yorum

Yorum yapın