Roblox Hesap Silme

Roblox sitesi bünyesinde birçok oyun severi barındıran ve insanların oyun oynamasına olanak tanıdığı gibi kendi tasarımlarını da yapmasına izin veren bir sistemdir. Daha çok MMOG oyunu diyebileceğimiz bu oyun daha çok 18 yaş altındaki kişiler oynuyor. Oyun severlere sanal bir dünya yaratma imkanı veren bu oyunca, oyuncular girip blokların renklerini kendi zevklerine göre değiştirebilmektedir. Aynı zamanda boyutları da değiştirmek mümkündür ve böylece kişilere ait bir sanal dünya oluşturulmasına fırsat verilmektedir. Bu oyundan sıkılan veya oyunu sevmeyen de birçok kişi bulunur ve bu insanlarda Roblox hesap silme işleminin nasıl olacağını merak etmektedir.

Roblox Hesap Silme Nasıl Gerçekleşir?

Roblox hesap silme konusunda sizlere ne yazık ki olumlu haberler veremeyeceğiz. Sebebi ise Roblox yetkililerinin hesap silmeye izin vermemesidir. Yetkililer hesaplarından istedikleri zaman çıkış yapabileceklerini ama tekrar oyuna geri döndüklerinde kaldıkları yerden devam edebileceklerini sitesinde açıklamış. Üyeliğinizi silmenize olanak vermeyen bu sitede, üyeliğini silemeyen oyuncuların en azından kişisel bilgilerini tamamen değiştirmelerini ve fake bir hesaba dönüştürmelerini tavsiye ederiz.

Özellikle mail adresini değiştirerek hesabınızdan gelecek her türlü bildirimi engelleyebilirsiniz ve sitenin sizle bir bağlantı kurmamasına engel olabilirsiniz. Bunun haricinde telefon numarasını da silmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Sitenin üyelik konusunda ki bu katı yaklaşımı üzerine yabancı oyuncularda kendilerince hesap silme işlemleri için taktikler geliştirmişler; ama maalesef bu taktiklerinde işe yaramadığını belirtelim.

“Roblox Hesap Silme” üzerine 9 yorum

    • Roblox hesap silme başlıklı yazımızı okuyarak yazı içerisinde yer alan bilgileri uygulamanız durumunda hesap silme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

      Cevapla

Yorum yapın